24/7 İletişim +905437872917

Karadan ve Nehir’den Budapeşte: Yüzen Otobüs Turu

Bazı tur arkadaşlarınızın soluk soluğa kalacağı Tuna Nehri’nin dalgalarına dalmadan önce Budapeşte’nin önemli yerlerini rahat bir koltuktan görün.

Karadan ve Nehir’den Budapeşte: Yüzen Otobüs Turu

Öne çıkanlar
  • Klimalı konforlu koltuktan Budapeşte’nin önemli manzaralarını görün
  • Koltuğunuz Tuna Nehrine sevinç çığlıkları eşliğinde dalacak
  • Nehir boyunca aşağı yukarı sallanırken görkemli şehri keşfedin
  • Avrupa’da türünün ilk örneği olan benzersiz turun bir parçası olun
Tam açıklama
Bu benzersiz turda Budapeşte’yi araç değiştirmeden karadan ve nehirden keşfedin.

Şimdiye kadar güzel Macar başkentini 4 tekerlekli araçlar ya da tekne güvertesinden birini seçerek görkemli binaları izlemeyi tercih ediyordunuz. Artık seçim yapmaya ihtiyacınız yok. Nehir Yolculuğu, Budapeşte’nin özel bölgelerini konforlu bir koltuktan 1 saat 40 dakika boyunca, ilk olarak karadan yoğun sokaklarını ve ardından suyun içinden ünlü Mavi Tuna nehrini görebileceğiniz özel bir gezi turudur.

Otobüsünüz, Budapeşte’nin ikonik ve Dünya’nın en ünlü nehri olan Tuna Nehrine sevinç çığlıkları eşliğinde dalacak. Dalgalar üzerinde hafifçe sallanırken zarif şehrin manzarasına hayranlığınızın büyüsünü hiçbir zaman unutamayacaksınız.

Ama her şeyi lüks bir koltuğun güvertesinden elde etmek bu deneyimi daha özel kılıyor. Su macerasından sonra, bir anda nehir kıyısından geri tırmanarak, önceki gibi kendinizi tekrar metropol’ün yoğun koşuşturmasında bulursunuz.

Turlar, Nisan-Ekim arası günde 4 defa, Kasım-Mart arası günde 3 defa yapılmaktadır.

Neler dahil?
  • İngilizce ve Almanca rehber

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *