24/7 İletişim +905437872917

Kilkenny: Kendini Rehberli Ortaçağ Mil Müzesi Turu

Kilkenny’deki büyüleyici Orta Çağ Mil Müzesi’ni keşfederken zamanda geriye yolculuk yapın. Kendi hızınızda müzede gezinin, keşfedilmemiş eserleri hayranlıkla izleyin ve ilgi çekici ses rehberinizi kullanarak tarih bakımından zengin orta çağ dönemini…

Kilkenny: Kendini Rehberli Ortaçağ Mil Müzesi Turu

Öne çıkanlar
  • İrlanda’nın en iyi korunmuş ortaçağ kentini kaleden katedrale ve bunların arasındaki her şeyi keşfedin
  • Muhteşem taş oymalarıyla yazılmış ve korunmuş güç ve zenginlik hikayelerini keşfedin
  • Şehre bakan muhteşem cam pencereli Kilkenny Odasını ziyaret edin
  • Bir dizi etkileşimli aktivite ile zamanda geriye gidin ve el ele alın
Tam açıklama
Kilkenny’nin Medieval Mile Müzesi’ndeki orta çağın harikalarını keşfedin. Ziyaretinizin başlangıcında, 6 farklı dilde ve aynı zamanda çocuk dostu bir seçenek olan sesli rehberinizi alın ve daha sonra zamanda geriye yolculukta bulunun. Müze, İrlanda’nın en iyi bir ortaçağ kilisesi örneğidir ve son yıllarda sevgiyle restore edilmiştir.

Müzeyi keşfettikçe, yüzyıllar boyunca gizlenmiş ve şu anda dünya standartlarında bir sergide sergilenen eski eserlere hayran kalacaksınız. Sesli rehberinizden, yüzyıllar boyunca İrlanda’nın ve halkının çalışmalarını ve yaşamlarını kapsayan, sergilenen nesnelerin hazine hazinesini öğrenin ve hayret edin.

Müze aynı zamanda İrlanda’nın en iyi ortaçağ heykelleri örneklerini ve ülkenin 1200 yılına kadar uzanan en büyük Rönesans mezar koleksiyonunu içeriyor. Burada zengin ve fakirlerin mezar alanını ve aslında Kilkenny’nin geçmiş nesillerindeki mezar alanlarını görebilirsiniz. Hala burada, mezarlarda.

Neler dahil?
  • 6 dilde sunulan kulaklıklar

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *