24/7 İletişim +905437872917

Kilkenny: Tarihi ve Histerik Rehberli Şehir Yürüyüş Turu

Kilkenny’nin ünlü Medieval Mile’sinde tarihi ve histerik bir yürüyüş turuna çıkın ve rehberiniz, İrlandalı, sihirbaz, hikaye anlatıcısı ve çok yönlü eğlence adamı Nevin Cody’nin eşliğinde şehrin en ikonik mekanlarını görün.

Kilkenny: Tarihi ve Histerik Rehberli Şehir Yürüyüş Turu

Öne çıkanlar
  • Ülkenin Eski Doğu’sunun önemli bir parçası olan İrlanda’nın Orta Çağ Milini keşfedin
  • Yerel ve komedi rehberleriyle tarih ve komedi karışımının tadını çıkarın
  • Kilkenny ve İrlanda’nın tarihi hakkında daha az bilinen gerçekleri öğrenin
Tam açıklama
İrlanda’nın önde gelen sihirbazları ve rakorantlarından biri tarafından tasarlanan büyüleyici ve heyecan verici bir yürüyüş turuyla Kilkenny kentinin tarih bakımından zengin Medieval Mile’sini keşfederken zamanda geriye yolculuk yapın. Tutkulu rehberiniz Nevin Cody, İrlanda’nın en tarihi yerlerinden birinde gizlenen harikaları keşfetme yolculuğuna çıkıyor.

Tur, Kilkenny Kalesi’nin ana kapılarında başlıyor, burada Orta Çağ Milinin pitoresk caddelerinde yol alırken aynı zamanda eşsiz anekdotlar ve toprakla ilgili hikayeler dinliyorsunuz. Rehberinizi, tarihin, sihrin, tuhaf eğlencenin ve sizi baştan sona eğlendiren saygısız bir mizah dolma ile harmanlayın.

İrlanda’nın ünlü Ortaçağ Mili’nin fonunda, tarihin perdesinin kalktığını ve kentin içinde yatan gizli sırları keşfettiğini izleyin. Tur yaklaşık 75 dakika sürer ve sadece bir mil yürüyüşü kapsar. Grup ılımlı bir yürüyüş temposuna sahiptir ve yol boyunca çok sayıda durak vardır. Tur yağmura ya da parlamaya devam ediyor, bu nedenle lütfen tüm hava tahminlerine hazırlanın.

Neler dahil?
  • Rehberli tur

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *