24/7 İletişim +905437872917

Killarney Kerry Tam Gün Tur Ring

Killarney 10 saatlik geziye Ring of Kerry dramatik manzara keşfedin ve İrlanda en mistik ve bozulmamış bölgelerinden biri keşfetmek. , Derecik Koyu’nun panoramik manzarasının keyfini Sneem köyünü, ve çok daha fazlası ziyaret edin.

Killarney Kerry Tam Gün Tur Ring

Öne çıkanlar
  • Iveragh Yarımadası keşfetmek ve onun büyüleyici kasaba görmek
  • Ring of Kerry mitler kendinizi bırakın
  • Killarney Milli Parkı’nda İrlanda’nın en güzel milli parka girmek
  • Friers Glenn ormanda bu şelaleyi olarak Torc Waterfall hayretle
  • Waterville Charlie Chaplin heykeli keşfedin
  • Leprikon Geçişi git
Tam açıklama
Ring of Kerry bir tam gün tur Avrupa’nın en iyi sahil bölgelerinden birinde gün geçirmek ve panoramik manzarayı, büyüleyici köyleri ve daha etrafta dolaşıyor.

Killarney kalkıyor ve Iveragh Yarımadası, Ring of Kerry için resmi adı götürmek. İrlanda antik mirası içine bir fikir almak. Buz Devri kayaya oyulmuş bir manzara taş kale ve duran taşlar bakın.

Killorglin at Puck Fair Kelt festivaline ev kasaba ile sürün. 1613 kadar uzanan, bu bir keçi taçlandırılmıştır dünyanın en eski festivallerinden biridir “Köyü’nün Kralı.” Derecik Körfezi ve Inch Beach panoramik manzarasının tadını çıkarın. Hava izin, Atlantik Okyanusu Kelt kıyıları Blasket Adaları görmek.

Sonraki, Ballinskelligs Körfezi’ne bakan Waterville pitoresk köye gitmek. Erken Hıristiyan manastırının tanınan puslu Skellig Rocks, bakın. Köyde Charlie Chaplin bir heykeli vardır neden keşfedin. 2 kareler ve nehir Sneem Kenmare Bay akımları karşılayan güzel bir köprü, Sneem, İrlanda’nın en renkli köylerinden biri şirin köy durdurmak.

Molls Gap ve Bayanlar Görüntüle (Leprikon Geçişi) de duraklardan Killarney ve Siyah Vadisi Göller muhteşem manzarasına sahip, Killarney Milli Parkı, İrlanda’da belki de en güzel milli park girin. Friers Glenn ormanda Torc Waterfall taşmasına hayret.

Neler dahil?
  • Rehber
  • Ulaşım
Hariç olanlar
  • Öğle yemeği

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *