24/7 İletişim +905437872917

Lizbon: 48 Saatlik Oceanarium ve Hop-On Hop-Off Otobüs Turu

Eski şehir merkezindeki yeniliklerden Parque das Nações’e kadar Lizbon’un en ilgi çekici yerlerini görün. Oceanarium’a hızlı giriş imkanı dahil olmak üzere bu biletle, rota üzerindeki birçok duraktan herhangi birine atlayın ve inin.

Lizbon: 48 Saatlik Oceanarium ve Hop-On Hop-Off Otobüs Turu

Öne çıkanlar
  • Dünyanın en iyi akvaryumlarından birini ziyaret edin
  • Expo ’98 sitesinde inşa edilen Parque das Nações’i keşfedin
  • Büyük marka mağazaları ile seçkin Liberdade Caddesi’nin tadını çıkarın
  • Fado Musuem şehrini ziyaret edin.
Tam açıklama
Bu atlamalı, atlamalı otobüse binin ve Lizbon Limanı’ndaki birçok tekne ve gemiyi görmek için nehir kenarına gidin. Modern mimariye, eğlence alanlarına ve restoranlara ev sahipliği yapan Expo ’98 sitesinde inşa edilen başkentin en yeni bölgesine, Ulus Parkı’na hayran kalacaksınız.

Daha sonra, 15.000’den fazla hayvan ve 450’den fazla bitki türünün bulunduğu, dünyanın en iyi akvaryumlarından biri olan Lizbon Okyanus Akvaryumu’nu ziyaret edebilirsiniz.

Tam atlama, atlama rotasının tamamlanması yaklaşık 1 saat 40 dakika sürer ve biletiniz 48 saat boyunca geçerlidir. Rota nehir boyunca uzanıyor ve seyahatiniz sırasında Alfama ve Çini Müzesi’ni ziyaret edebilirsiniz.

Tüm güzergah Praça da Figueira, Restauradores, Mq. de Pombal, Picoas, Campo Pequeno, Oceanário, Portekiz Pavilhão, CC Vasco da Gama, Hotel Myriad, Museu Azulejo, Cruzeiros Terminali, Campo das Cebolas ve Rua Comercio.

Neler dahil?
  • Lizbon Oceanarium girişi
  • Sarı Otobüs indirim kitabı (anıtlarda, müzelerde ve eğlence etkinliklerinde indirimlerle)
  • Halka açık tramvaylara ve fünikülerlere ve Santa Justa Lift’e erişim
  • Sesli rehber 12 dilde mevcuttur: Portekizce, İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Hollandaca, Japonca, Rusça, Brezilya Portekizcesi, İsveççe ve Mandarin
Hariç olanlar
  • Otelden alma

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *