24/7 İletişim +905437872917

Lizbon: Deneyimli Kılavuz ile Şehirlerarası Şarap Tadımı

Lizbon’un tarihi şehir merkezinde dolaşırken eskisi gibi şarap tadımı deneyiminin tadını çıkarın ve büyüleyici ambiyansı ile bölgenin hareketli restoran sahnesinde yürüyün.

Lizbon: Deneyimli Kılavuz ile Şehirlerarası Şarap Tadımı

Öne çıkanlar
  • Lizbon lezzetlerini 5 farklı durakta tadabilirsiniz
  • Şarap yapımı süreci ile ilgili her şeyi deneyimli rehberinizden öğrenin
  • Dikkatlice seçilmiş her yerin samimi ve rahat atmosferinin tadını çıkarın
  • Şarap tadımı hedeflerinize ulaşmak için eski şehir merkezinde dolaşın
Tam açıklama
Kalabalık eski şehir merkezinde dolaştığınızı ve şarabın içinde üzümün işlemini, kadehinizde şarap içmeyi öğrenen bu eşsiz şehirlerarası şarap turunda Lizbon lezzetlerini tadın.

Şehir içi seyahatlerinizde tecrübeli rehberiniz, farklı mahalleler ve bunların şarap endüstrisi üzerindeki etkileri hakkında çeşitli hikayeler paylaşacak. Yerel bir şarap aşığı olan rehberiniz, sizi şarapların ardındaki hikayeler, onları yaratmada kullanılan teknikler ve tadacağınız şarapla ilgili bazı küçük gerçekler hakkında bir yolculuğa çıkaracak.

Turunuzda eşsiz lezzetlerin tadını çıkarıp yerel halkla sohbet ederek 5 şarap tadımı durağını ziyaret edin. Şarap hakkında her şeyi ve bu eğlenceli ve unutulmaz deneyimin nereden geldiğini, daha önce bulunduğunuz şarap tadımı turlarından başka dünyaları öğrenin.

Neler dahil?
  • İçecekler
Hariç olanlar
  • Otelden Alma

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *