24/7 İletişim +905437872917

Lizbon Sahili Rehberli Kayık Turu

Lizbon sahilini ve kumsallarını farklı bir açıdan hayranlıkla seyredin ve sertifikalı bir rehber yardımıyla kayak yapmanın yollarını öğrenin. Kürek çekerken tarihi kaleye hayranlıkla bakın ve denize dalmak için plajda durun!

Lizbon Sahili Rehberli Kayık Turu

Öne çıkanlar
  • Lizbon sahili kayıkla keşfedin
  • En güzel plajlardan bazılarını keşfedin ve yüzmeye gidin
  • Dünyanın en müstahkem kıyısındaki tarihi şatolara hayret edin
Tam açıklama
Lizbon’un güzel sahilini tecrübe edin ve tarihi sahil kalelerini kanoyla görün. Deneyiminizi olabildiğince eğlenceli hale getirmek için kürek çekmenin ve diğer tekniklerin temellerini öğrenin.

Metropol alanının batı kesimindeki Oeiras Limanı’ndan kürek çekmek ve Praia de Carcavelos gibi en ünlü plajlardan bazılarını görmek. Saint Julian’s Fort ve Santo Amora ve São João das Maias kalelerinden suya hayret edin. Yol boyunca korunaklı Praia das Fontainhas plajını keşfedin. Kristal berraklığında sularla dalış yapın.

Turunuzun süresini, hava koşullarına bağlı olarak programınıza uygun olarak seçin ve Portekiz Kano ve Kayak Federasyonu tarafından onaylanmış tecrübeli rehberlerin hizmetlerinden yararlanın.

Neler dahil?
  • Kayık, kürek, can yeleği ve wetsuit
Hariç olanlar
  • Öğle yemeği
  • Atıştırmalıklar

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *