24/7 İletişim +905437872917

Lizbon: Tam Gün Özelleştirilmiş Özel Şehir Turu

Lizbon bu özel bir tur Portekizli başkentin tarihi anıtlar, saraylar, kiliseler ve mahallelerde tam bir giriş alırsınız. gereksinimleri için özelleştirilmiş oluyor keşif tam bir gün size ilgi sitelerini ziyaret edin.

Lizbon: Tam Gün Özelleştirilmiş Özel Şehir Turu

Öne çıkanlar
  • São Jorge Kalesi ve Lizbon Katedrali ile dolaşmak
  • Şehrin en eski mahallesi olan Alfama’yı ziyaret edin
  • Lezzetli Portekiz hamur işlerinde nibble yapın ve özel bir yer öğrenin
Tam açıklama
Tam günlük özel bir turda en çok ilginizi çeken Lizbon’un görmeye değer yerlerini, sadece sizin için tasarlanan bir güzergah ile görün! Şehrin en önemli sanatsal ve tarihi mekanlarını gezmek için zamanınız olacak gibi, bu özel turda acele etmenize gerek yok.

São Jorge Kalesi ve Lizbon Katedrali gibi tarihi simge yapılara hayran kalın. Fenike uygarlığından, Roma şehri Olissippo’ya kadar seyahat. Şehrin en eski sektörü olan Alfama’yı ziyaret edin ve her yerdeki Mağribi etkilerini görün.

Kentin geleneksel mahalleleri boyunca tipik turistik rotadan bir yürüyüşe çıkın ve Alfacinhas’ın (Lizbon yerlileri) yaptıklarını ve güzel şehirlerinde nereye gittiklerini gerçek anlamda hissedin. Gün boyunca ayrıca Portekiz’in geleneksel hamur işlerinin tadına bakma olanağına da sahip olacaksınız.

Turun tam bir günü kapsaması amaçlanmışsa da, süreniz programınıza uygun olarak daha kısa olabilir.

Neler dahil?
  • Özel rehber
  • Saint Jorge Kalesi’ne hızlı giriş / bilet
Hariç olanlar
  • Diğer giriş ücretleri
  • Öğle yemeği ve açıklamasında belirtilmeyen diğer öğeler
Kimler için uygun değil
  • Tekerlekli sandalye kullananlar

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *