24/7 İletişim +905437872917

Loch Lomond: Deniz Yaşamı Giriş Bileti

Kendinizi Sea Life Loch Lomond’un sualtı dünyasına bırakın. 1.500’den fazla yaratığı keşfedin ve Loch Lomond kıyılarından dünya okyanuslarının derinliklerine kadar büyüleyici bir yolculuğa çıkın.

Loch Lomond: Deniz Yaşamı Giriş Bileti

Öne çıkanlar
  • Clair Lair’deki deniz yatağında en çok korkulan avcılarla tanışın
  • Dünyadaki okyanuslardan göz alıcı bir denizyıldızı dizisini görün
  • Çeşitli köpekbalığı türlerine yaklaşırken hayran olun
Tam açıklama
1.500’den fazla yaratığa yaklaşın ve etkileşimli kaya havuzunda yaşayan bir denizyıldızına ve diğer canlılara dokunmanın nasıl bir his olduğunu öğrenin. Su samuru Lily, Pickle ve Cub’ın eğlenceli ailesini ziyaret edin, daha sonra tropikal okyanus tünelinde yolculuk edin ve siyah uçlu köpekbalıkları ve denizin diğer yaratıklarıyla yüz yüze gelin.

İskoçya’nın Lochs’larını keşfedin ve yerli sularda bulunabilecek şaşırtıcı yaratıklardan bazılarını görün. Nadir albino köpek balığı için dikkat edin. Mart 2016’da açılan ve İngiltere sularında bulunabilen yerli köpekbalığı ve ışın türlerine ev sahipliği yapan derin su tankını yaşayın.

Büyük karınlı deniz atlarının uzun kuyrukları, dünyanın en büyük denizatı türlerinden biri olma iddiasına katkıda bulunur. 30 cm uzunluğa ulaşan şaşırtıcı büyük karınlı denizatı, uzun, kıvrımlı, kavrama kuyruğuna sahiptir. Işınları ziyaret edin ve İskoçya’daki tek inek burun ışınları ile tanışın!

Ardından, büyük okyanus tankındaki siyah uçlu resif köpekbalıklarını ziyaret edin. Kara uçlar, sığ ve kıyı sularını tercih ettikleri için Hint ve Pasifik Okyanuslarının tropik mercan resiflerinde yaşayan en popüler köpek balıkları arasındadır.

Neler dahil?
  • Sea Life Loch Lomond’a Giriş
  • Günlük görüşmeler
  • Yaratık besleme (cazibe merkezine varışta zamanlamaları kontrol edin)
  • Harita ve bilgi broşürü
Hariç olanlar
  • Yiyecek ve içecekler

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *