24/7 İletişim +905437872917

Londra’dan: Ultimate UK Experience 12 Günlük Tur

10 yıllık gezi deneyiminin doruk noktası, bu harika adanın en altından üst kısmına kadar bu unutulmaz maceraya katılın.

Londra’dan: Ultimate UK Experience 12 Günlük Tur

Tam açıklama
1.gün:

Güney Downs Ulusal Parkı’ndan, Avrupa’nın en büyük katedrallerinden birine ev sahipliği yapan Winchester’a yolculuğa başlayın. Yeni Orman’dan Corfe Kalesi kalıntılarına geçin ve Lulworth Koyu’nu ziyaret edin. Gecede geçireceğiniz durak, geleneksel bir sahil beldesi olan Exmouth’dur.

2. gün:

Dartmoor Ulusal Parkı’na yolculuk. Postbridge’deki ünlü Clapper Köprüsü’nde durun ve ödüllü Pannier Pazarını keşfedebileceğiniz pazar kenti Tavistock’te bir öğle yemeği molası verin. Olağanüstü Doğal Güzellik Alanı olan Bodmin Moor’da devam edin ve geceyi kıyı kenti Falmouth’da geçirin.

3 gün:

Mousehole’a gidip köyü keşfedin. Porthcurno ve Minack Tiyatrosu ile devam edin. İngiltere’nin en batı noktası olan Lands End’e batıya doğru gidin. St Ives’te durmadan ve Falmouth’a geri dönmeden önce, çarpıcı manzaralara sahip olan uçurumdan yürüyüş yapmanın keyfini çıkarın.

4. gün:

Doc Martin’in çekim yeri Port Isaac’e gidin. Kral Arthur’un efsanevi doğum yeri Tintagel’i ziyaret edin ve öğle yemeği için Boscastle’da mola verin. Daha etkileyici kıyı manzaraları için Ilfracombe’ye devam edin. Bristol’de gece, Clifton’un ikonik asma köprüsüne, SS Büyük Britanya’ya ve dünyanın en ünlü sokak sanatçısı Banksy’ye ev sahipliği yapıyor.

5. Gün:

Cotswolds’a dal. Cotswold Bölgesi’ndeki en büyük kasaba ve daha küçük Cotswold köylerinden bazıları olan Cirencester’i görün. Severn nehrinde tünemiş olan Ironbridge’e doğru devam edin. Güzel İngiliz şehri Chester’da bir gecede, yataklarınızı ve şehrin kuşbakışı manzarasını görmek için Roma duvarlarını yürüyün.

6. gün:

Llanberis Geçidi’nde batıya Galler’e gitmeden önce sabahı Chester’da geçirin. Snowdonia Ulusal Parkı’ndaki manzaranın keyfini çıkarın ve Conwy Castle’a ev sahipliği yapan duvarlı bir pazar kasabası olan Conwy’yi ziyaret edin. İkinci gece için Chester’a dönmeden önce Thomas Telford Suspension Bridge’i görün.

7. gün:

Peak District National Park’ın çarpıcı manzaralarını ve hareketli pazar kasabalarını ziyaret edin. İngiltere’deki en yüksek pazar kasabası Buxton’ın spa kasabasında durun! Chatsworth House’a ev sahipliği yapan Bakewell’e gidin. Üçüncü gecenizi Avrupa’nın en perili şehri olan York’ta geçirin.

8. Gün:

York’u kendi eğlencenizle keşfetmek için tüm gününüze zaman ayırın!

9. gün:

East Coast boyunca Edinburgh’a bir tren yolculuğunun keyfini çıkarın. Akşamı kuzeye gitmeden önce Edinburgh’ta geçirin.

10. gün:

Loch Lomond ve Trossachs Ulusal Parkı’nda seyahat edin. Rannoch Moor ve Glen Coe. Keşfetmek için Eilean Donan kalesinde durun, sonra geceleyin durmanız için köprüyü Skye’ye çevirin.

11. gün:

Öğle yemeğinde Portree’de mola vererek Skye Adası’nı keşfederek bir gün geçirin.

12. gün:

Dünyaca ünlü Loch Ness’i ziyaret edin. Urquhart Kalesi’ni turlayın ve Nessie’nin tepesinde bulunan Jacobite Cruise’a atlayın. Pitlochry’ye güneye devam etmeden önce Culloden Savaş Meydanı’nda durun; Edinburgh’a dönmeden önce Tummel Nehri’nin yanına tünemiş güzel bir kasaba.

Neler dahil?
  • Profesyonel sürücü rehberi
  • Klima ile minibüste ulaşım
  • Ücretsiz şişe su
  • Konaklama: 1 gece Exmouth, 2 gece Falmouth, 1 gecelik Bristol, 2 gece Chester, 2 gece York, 1 gece Edinburgh, 2 gece Skye
Hariç olanlar
  • Gündelikte belirtilmeyen yiyecek ve içecekler
Kimler için uygun değil
  • 3 yaşın altındaki çocuklar

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *