24/7 İletişim +905437872917

Lüks Tuna Su Limuzin Gemi Seyir

Muhteşem Macar başkenti Budapeşte’de iki maun limuzinli bu yüksek kaliteli tekne hizmetinin keyfini çıkarın. 25 veya 50 dakikalık uzun bir yolculuk yapın.

Lüks Tuna Su Limuzin Gemi Seyir

Öne çıkanlar
  • Benzersiz bir Venedik tarzı su limuzininde unutulmaz bir deneyim yaşayın
  • Konfor ve stilde özel bir tur keyfini çıkarın
  • Güzel manzara karşısında yavaşça seyir yapın ve benzersiz bir bakış açısı ile bankalardaki binalara ve köprülere bakın.
  • Unutulmaz bir deneyim olan daha yüksek bir hızda heyecanı hissedin
Tam açıklama
Güzel manzara karşısında yavaş yavaş seyredebilir ve bankalardaki binalara ve köprülere farklı bakış açısına bakabilir veya isterseniz bir heyecan için daha yüksek bir hızda uçabilirsiniz. Seçim senin.

Teknede catering hizmetleri var, ancak kaliteli içecekler veya yiyeceklerin önceden sipariş edilmesi gerekiyor. Buzdolabı genellikle şarapta, şampanya, bira ve alkolsüz içecekler içerir, bu içecekler seyir keyfi yapabilir, ancak ek maliyetle gelirler.

Bir Dunarama tekne gezisi sırasında, Parlamento Binaları, Kraliyet Kalesi, Gelléet Tepesi ve ünlü üniversite kampüslerimizi göreceksiniz. Ulusal Tiyatro ve Sanat Sarayı’yla gelişmekte olan kültür merkezi olan Tuna’nın ünlü köprülerine daha yakından bakın.

Budapeşte, Avrupa’nın en güzel başkentlerinden biri olarak kabul edilen, geceleri şaşırtıcı. Lüks su limuzininden, kentin parlayan görünümü hem turistler hem de yerli halk için unutulmaz bir izlenim bırakıyor.

Neler dahil?
  • Tüm vergiler, ücretler, taşıma ücretleri
  • Nehir gezisi
Hariç olanlar
  • İçecekler (ön sipariş verilebilir)
  • Bir tur rehberi tura dahil değildir

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *