24/7 İletişim +905437872917

Marsilya Limanı’ndan: Paylaşımlı Luberon Köyleri Gezisi

Luberon bölgesini keşfetmek için bu kıyı gezisinin tadını çıkarın.

Marsilya Limanı’ndan: Paylaşımlı Luberon Köyleri Gezisi

Öne çıkanlar
  • Lourmarin Combe adlı pitoresk ve dolambaçlı rotayı takip edin
  • Luberon kırsalına götürülmek
  • Fransa’nın en güzel köylerinden bazılarında durun
Tam açıklama
Marsilya kruvaziyer terminalinde geminin dibinde şoförünüzle tanışın ve klimalı minibüsünüze atlayın. Ünlü Luberon bölgesine bu gezinin tadını çıkarın. Boş zamanlarınızda dolaşmak için şansınız olan ilk durak Lourmarin’e gidin. Bu büyüleyici köyde, Rönesans mimarisinin şaheseri olarak kabul edilen ünlü Rönesans kalesine bakabilirsiniz (her cuma sabahı geleneksel açık hava pazarı).

Luberon’un dağını güneyden kuzeye geçen Lourbein Combe denilen pitoresk ve dolambaçlı yoldan tepedeki Bonnieux köyüne devam edin. Luberon tepe aralığına bakan köyde boş zamanınızı geçirin. Renkli Roussillon köyüne ve koyu sarı kayalıklarına doğru devam edin, köyün binalarını ve evlerini boyamak için tüm farklı koyu sarı renk kullanımından etkileneceksiniz. Fotoğrafçılar için harika bir yer. (Her perşembe sabahı geleneksel açık hava pazarı). Kendi kendinize öğle yemeği için serbest zaman.

Son durak, Fransa’nın en güzel köyleri arasında yer alan ve bu şaşırtıcı tünemiş köyün karşısındaki panoramik bakışta bir fotoğraf durağı yapacağınız Gordes’te olacak. Oradan nefes kesen manzaraların tadını çıkarın.

Neler dahil?
  • Klimalı minibüsle ulaşım
  • Sürücü / rehber
Hariç olanlar
  • Öğle yemeği
  • Giriş ücreti

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *