24/7 İletişim +905437872917

Marsilya: Mucem Skip-the-Line Giriş Bileti

Marsilya’daki Avrupa ve Akdeniz Medeniyetleri Müzesi’ne atlı bir biletle zaman kazanın ve Akdeniz havzasının tarihi ve kültürü hakkında daha fazla bilgi edinin.

Marsilya: Mucem Skip-the-Line Giriş Bileti

Öne çıkanlar
  • Mucem müzesine uzun hatları atla
  • Akdeniz kültürlerine adanmış sergi alanlarını keşfedin
  • Rudy Ricciotti’nin çarpıcı mimarisine hayran kalın
Tam açıklama
Büyüleyici Avrupa ve Akdeniz Medeniyetleri Müzesi’ne (Mucem) hızlı giriş bileti ile Akdeniz’in tarihi ve kültürü hakkında bilgi edinin.

Haziran 2013’te Marsilya’da açılan Mucem, sergi ve kültürel programlarıyla dünyadaki en çok ziyaret edilen müzelerin arasına katıldı.

Rudy Ricciotti’nin binanın etkileyici mimarisine hayran kalacaksınız ve eski liman ve Akdeniz’in çarpıcı manzaralarını görmek için müze koridorlarında gezinin.

Akdeniz dünyasını ve Avrupa ile diyaloğunu şaşırtıcı bir şekilde açıklamak için antropoloji, tarih, arkeoloji, sanat tarihi ve çağdaş sanatı bir araya getiren sergileri keşfedin.

Sergi Jean Dubuffet, 24 Nisan – 2 Eylül 2019 tarihleri arasında, Jean Dubuffet’in çalışmalarında resim sanatı ve “Art Brut” dediği şeye adadığı araştırmayla nasıl yazdığını gösteriyor. Sanatsal üretimini tüm çeşitliliği ile sunar.

Neler dahil?
  • Avrupa ve Akdeniz Medeniyetleri Müzesi ve tüm sergilere Skip-the-line giriş bileti
  • Ses kılavuzu (seçenek seçiliyse)

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *