24/7 İletişim +905437872917

MuSaMa Marsilya Sabun Müzesi ve Sabun Atölyesi

MuSaMa sabun müzesini ziyaret edin ve ziyaret edin – sizi Marsilya Sabunu tarihine götürecek kalıcı ve geçici sergileri keşfedin ve kendi sabununuzu yapabileceğiniz ve kişiselleştirebileceğiniz bir sabun ustasıyla bir atölyeye katılın!

MuSaMa Marsilya Sabun Müzesi ve Sabun Atölyesi

Öne çıkanlar
  • Gerçek Marsilya Sabunu yapmanın geleneksel yolunu izleyin
  • Bu sabunu özel kılan şeyleri bir Sabun Ustasından öğrenin.
  • Kendi sabununuzu yaratarak ve kişiselleştirerek kendi yaratıcılığınızı ifade edin
Tam açıklama
MuSaMa Müzesi, Marsilya’nın tarihi merkezinde, eski limanın yanında ve eski vestiyer bahçesinin önünde yer almaktadır. İçeri girin ve sabun geçmişinden geçmişine geleceğine gidebileceğiniz bir sabun dünyasına girin!

Bu müze, dünya çapında ünlü olan bir ürüne adanmıştır: 14. yüzyılda oluşturulan Marsilya Sabunu. Müzenin keşfetmeniz ve eğlenmeniz için 3 boş alanı var: Marsilya Sabunu tarihi üzerine kalıcı sergi, şehirden farklı sanatçıların geçici bir sergisi ve yerel bir sabun yapımcısı ile atölye çalışması.

Atölyede, Marsilya Sabununun yerel fabrikalardan nasıl yapıldığını, farklı içerik maddelerini ve bu sabun ile diğerleri arasındaki farkı öğreneceksiniz. Hatta kendi sabundan bir örnek bile alacaksın – taze bir sabunu kes ve bazı yerel pullarla kişiselleştir. MuSaMa ziyaretiniz kültürel bir deneyimden daha fazlası olacaktır – bu gerçekten eğlenceli ve eğlenceli bir aktivite!

Neler dahil?
  • Giriş ücreti
  • Atölye oturumu

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *