24/7 İletişim +905437872917

Nuuksio Milli Parkı Helsinki’den Tam Gün Yürüyüş

Nuuksio Milli Parkı’nın nefes kesen güzelliğini 8 saatlik bir manzara turu ve yürüyüş ile keşfedin. Fin vahşi doğasını en büyüleyici şekilde yaşayın ve Nuuksio Gölü’nün yaylalarının, nadir faunasının, yüksek ağaçların ve çok daha fazlasının uzak…

Nuuksio Milli Parkı Helsinki’den Tam Gün Yürüyüş

Öne çıkanlar
  • Biyolog rehberiyle Finlandiya’nın doğal güzelliğini keşfedin
  • Yüksek ormanların, sayısız gölün, antik kayalıkların ve nadir su hayvanlarının eşsiz bir milli parkını ziyaret edin
  • Nuuksio Gölü yaylalarının uzak ve daha az ziyaret edilen kısımlarına yürüyüş yapın
  • Ormanın derinliklerinde pitoresk bir gölün yanında piknik
  • Çevre dostu seyahate katılın ve yalnızca ayak izlerini bırakın
Tam açıklama
Nuuksio Milli Parkı’nın nefes kesen güzelliğini 8 saatlik bir manzara turu ve yürüyüş ile keşfedin. Fin vahşi doğasını en büyüleyici şekilde yaşayın ve Nuuksio Gölü’nün yaylalarının, nadir faunasının, yüksek ağaçların ve çok daha fazlasının uzak köşelerini keşfedin.

Helsinki Büyükşehir Bölgesi sınırları içerisinde bulunan ve Finlandiya’nın en önemli 10 doğa cazibe merkezinden biri olan Nuuksio Milli Parkı’nın tam günlük bir yürüyüşünde Helsinki’nin karmaşasından kurtulun.

Toplu taşıma araçları ile Helsinki’den Nuuksio’ya transfer. Varışta, çevredeki ovalarla zıt bir tepelik alanı keşfedin. Yoğun yosun, liken ve eğrelti otları kaplı, pitoresk göllere ve antik kayalıklara vahşileşen ormanlarda yürüyün.

Devasa ilkel kayaların etrafında yetişen yüksek iğne yapraklı ağaçlar ve ağaçlar karışık ormanından doğanın rehberliğini takip edin. Çok sayıda küçük gölleri keşfedin ve piknik için mola verin ve temiz tatlı suda yüzün.

6-7 saatlik yürüyüş, Nuuksio Milli Parkı’nın çeşitli köşelerini keşfederek, ana yolların iyi dayaktan patlayan yolundan, turistlerin nadiren ziyaret ettiği yerlere doğru ilerliyor. Orman kuşlarını ve diğer vahşi yaşamı izlerken, Finlandiya ve Nuuksio’nun başlıca doğal özelliklerini öğrenin.

Neler dahil?
  • Kılavuz
Hariç olanlar
  • Toplu taşıma bileti (tek yön 5 EUR)
  • Piknik için yiyecek

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *