24/7 İletişim +905437872917

Özel Özel Yarım Gün Budapeşte Yürüyüş Turu

Budapeşte’nin içinden geçen bu özel yürüyüş, dayak yolundan inip gizli mücevherleri görmek veya tercih ederseniz en önemli yerleri görme şansı. Antika avcılığa gidin ya da bu kişiselleştirilmiş geziyle kentin mimarisini veya mutfağını keşfedin.

Özel Özel Yarım Gün Budapeşte Yürüyüş Turu

Öne çıkanlar
  • Budapeşte’nin gizli mücevherlerinden bazılarını görün
  • Bu esnek turda ilginizi çeken siteleri ziyaret edin
  • Macaristan’ın büyüleyici tarihi hakkında bilgi edinin
Tam açıklama
Budapeşte’yi tamamen ilgi alanlarınıza göre uyarlayabileceğiniz esnek bir özel yürüyüş turunda keşfedin. Kişisel rehberinizle yarım gün geçirin ve sizinle Budapeşte otelinizde anlaşmaya varılacak bir zamanda buluşacaksınız.

Kahramanlar Meydanı gibi başkentin en güzel manzaralarının yanı sıra gizli mücevherleri de görebilirsiniz. Antikaları avlamayı, kentin mimarisini öğrenmeyi ya da bir gastronomik keşfe çıkmayı tercih edebilirsiniz.

Şehrin ve milletin kargaşa tarihini duyun. Hoş atmosferi ve güzel parkları keyfini çıkarın. Muhteşem Szechenyi Hamamı ve pitoresk Vajdahunyad Kalesi’ni görün. Avrupa kıtasındaki ilk metro hattı ile seyahat edin ve bina hakkında bazı ilginç gerçekleri ve hikayeleri duymak için muhteşem Devlet Opera Binası’nda durun.

Macaristan’ın 2. büyük kilisesi olan görkemli mimarlık St. Stephen Bazilikası’na hayran kalın. 700 yaşındaki Matthias Kilisesi ve Pest’e bakan 7 kulesi ve terası ile Fisherman’s Bastion gibi Castle Hill’in manzaralarını görün.

Castle District bölgesinden bir halk otobüsüne binin ve rehberiniz Gellért Hill ile seyahat edin. Piskopos Gellért’in efsanesi ve Kale ve Özgürlük Anıtı’nın tarihi hakkında bilgi edinin. Gellért Tepesi’nin tepesinden şehrin muhteşem manzarasının keyfini çıkaracaksınız.

Tepeden aşağıya yürüdükten sonra Gellert banyolarının Art Nouveau mimarisini göreceksiniz. Şehrin en büyük kapalı pazarı olan Great Market Hall’ı kaçırmayın.

Sizi en çok ilgilendiren şeyi görmek, görmek ve bu eşsiz turdan yararlanın!

Neler dahil?
  • Profesyonel kişisel rehber
Hariç olanlar
  • İsteğe bağlı sitelere giriş ücretleri

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *