24/7 İletişim +905437872917

Özel transfer Belgrad – Novi Sad veya Novi Sad – Belgrad

Novi Sad’ı keşfediyorum! Novi Sad, Sırbistan’ın kuzeyindeki Tuna Nehri kıyısındaki bir şehirdir. Nehir kıyısında bir blöfün üzerinde duran Petrovaradin Kalesinin büyük kısmı 17. ve 18. yüzyıllara dayanıyor.

Özel transfer Belgrad – Novi Sad veya Novi Sad – Belgrad

Öne çıkanlar
  • Belgrad’dan Novi Sad’a klimalı araçla özel transferin tadını çıkarın
  • Ücretsiz dergilerinizle rahatlayın. ıslak mendil ve içme suyu
  • Tüm iş ihtiyaçlarınız için ücretsiz Wi-Fi’yi kullanın
Tam açıklama
Novi Sad şehri, kendisini bir dünya turist haritasına koymayı ve hedeflemeyi amaçlayan çeşitli, modern turizm merkezidir. En önemli yolların kesiştiği Tuna üzerinde, 17 kültürel ve tarihi bakımdan önemli manastır ile Fruška Gora dağının yakınında yer alır ve tipik Vojvodinian çiftlikleriyle çevrilidir. Buna ek olarak, eski şehir merkezine, sayısız müzeye, prestijli Novi Sad Fuarı’na ve birçok dünyaca ünlü festivale ve etkinliğe çekici gelen 17. yüzyıldan kalma Petrovaradin Kalesi vardır.

Havale, her an elinizin altında! Toplantılarınız için Belgrad’daki herhangi bir adresten Novi Sad’a hızlı ve etkili bir şekilde ulaşın. Mevcut şoförlü çok sayıda araç size Sırbistan’da en hızlı hizmeti sunuyor. Geniş araç yelpazesi, ekstra bagajınızdan, sizinle olan ve en önemlisi dakik varış hakkında herşeyden endişelenmemenizi sağlar.

Modern iş, sağduyulu, güvenilir ve iyi eğitilmiş sürücülerin taleplerine yeterli yanıt veren, yüksek sınıf araçlarla iş seyahatleri, uluslararası ve yerel ulaşım, size iş konuşmaları için seyahat zamanından çoğunu kullanmalarını ya da meslektaşları ile sosyalleşmesini sağlar. Lojistik merkezi, ihtiyaçlarınıza ve öngörülemeyen taleplerinize cevap vermek için her an hazır olduğunda filonuzda lüks araçlar ve minibüsler bulunmaktadır.

Neler dahil?
  • Şoförlü lüks araba
  • Yakıt, ücretler ve park etme
  • Elinizin altındaki profesyonel sürücü
  • Araçta Wi-Fi sağlanır

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *