24/7 İletişim +905437872917

Peneda-Gerês Milli Parkı Turu

Doğa ve doğal manzaraların tadını çıkarırsanız, bu tur tam size göre. Peneda-Gerês Milli Parkı’nı keşfedebilir, inanılmaz dağları, yerel fauna ve florayı, suya batmış eski bir köyü, muhteşem manzaraları ve Tahiti şelalesini seyredebilirsiniz.

Peneda-Gerês Milli Parkı Turu

Öne çıkanlar
  • Parkın muhteşem doğal akan sularında keşfedin
  • Terapötik soğuk sularda yüzün
  • Vahşi içine yürüyüş ve güzel çevrenin tadını çıkarın
Tam açıklama
Sabah otelinizden alındıktan sonra, muhteşem Peneda-Gerês Milli Parkı’na doğru iklim kontrollü bir minivanla seyahat edeceksiniz. Dağların eteklerine ulaşarak güzel Cávado Nehri’nin yer aldığı muhteşem Albufeira da Caniçada’ya bir göz atın. Ardından, çevredeki doğayı seyrederken dağlara çıkın.

Yolculuğun tadını çıkarın ve yerel fauna ve florayı hayranlıkla izleyin, şimdi suya dalmış muhteşem eski köy Vilarinho das Furnas’ta mola verin. Ardından, parkın en korunaklı bölgesi olan Mata da Albergaria’ya gidin ve bazı muhteşem lagünleri görmek için kolay bir yürüyüş yapın. Gerês köyünün yakınında, lezzetli bir piknik öğle yemeğinde ziyafet zamanı. Mevcut birçok lokasyondan birinde yemek yemek güzel doğanın avantajlarından yararlanmanın bir yoludur.

Deniz seviyesinden 800 metre yukarıda bulunan Pedra Bela bakış açısıyla hayret edin. Bu yükseklikten dağlara, Caniçada Barajı’na, tepelerden yılanlarla geçen nehirlere ve Cávado Nehri’nin kesişme şansına sahip olacaksınız. Lagünlere ulaşmak için Tahiti şelalesine yürüyüş yapın ve hava izin veriyorsa, temiz kristal berraklığındaki sularda yüzebilirsiniz. Burada rahatlayın, güneşin tadını çıkarın ve tedavi edici soğuk sularda yüzün. Son olarak, Porto’ya yolculuğunuzun tadını çıkarın.

Neler dahil?
  • Profesyonel tur rehberi
  • Otelden alma ve bırakma
  • Vilarinho das furnas
  • Mata da Albergaria
  • Piknik zamanı
  • Tahiti Şelalesi

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *