24/7 İletişim +905437872917

Portekiz iyi 11 Gün Paket Tur

kapsamlı bir 11 günlük paket tur Portekiz iyi bakın. Guimarães’in Kültür 2012 Avrupa Başkenti keşfetmek, ve çok daha fazlası, örneğin Obidos olarak doğal köyleri ziyaret Fatima Sanctuary hacı izinden.

Portekiz iyi 11 Gün Paket Tur

Öne çıkanlar
 • Alcobaça Portekiz’de büyük Gotik kilise görmek
 • Henry mezarı Batalha Navigator keşfedin
 • Liman şarap bölgesi tatlı şarapları tatmak
 • Fátima Marian Shrine Katolik hacı izinden
 • Coimbra dünyanın en eski üniversitesi Barok kütüphanesinde Marvel
 • Aveiro at “Portekizli Venedik” keşfi
 • Guimarães’in “Portekiz Beşiği” git
 • Douro Vadisi’nin nefes kesici manzaralar Seyahat
 • Tapınakçıların Sipariş ve Hıristiyan yeniden fetih oynadığı bölümü hakkında bilgi edinin
 • Évora üniversite şehrin dar sokaklarda dolaşmak
 • Sintra kaprisli saraylar ve kaleler hayran
 • Kıta Avrupa’nın en batı noktasında Standı
 • Algarve mantar meşe ağaçları ile Yolculuk ve meyve bahçeleri
 • Prens Henry Navigator efsanevi “Navigasyon Okulu” araştırmak
 • Arrábida dağ üzerinde sürücü
Tam açıklama
1. Gün: Lizbon – Óbidos – Alcobaça – Nazaré – Batalha – Fátima
Óbidos’u, ortaçağ duvarları ile çevrili doğal bir köyde yel değirmenleri ve meyve ağaçları ile zengin bir manzara keşfedin. Mimari uyum ve el sanatları çeşitliliğini hayran ve ünlü Ginginha (acı kiraz likörü) tadın. Portekiz en büyük Gotik kilise görmek Alcobaça devam edin. Sonraki, Nazaré tipik bir balıkçı köyü durdurmak ve efsaneleri hakkında bilgi edinin. Henry Navigator, Portekiz’in deniz keşifler promotör mezarı bulabilirsiniz Batalha Santa Maria de Victoria Manastırı, devam edin. Eğer Fátima Marian Shrine yol yapmak gibi Katolik hacı izinden. Gece için otel konaklama içine kontrol önce, Fátima de mum ışığında alay görmek için bir şans olabilir.

2. Gün: Fátima – Coimbra – Aveiro – Porto
senin Hotel’de kahvaltı ardından, Coimbra doğru yolculuk devam. Bu tür öğrencilerin siyah pelerinler ve melankolik fado müziği olarak onun muhteşem Barok kütüphane ve eski gelenekleri ile karakterize eşsiz atmosferi ile dünyanın en eski üniversitesi keşfedin. Queen St. Isabel, kahramanı mezarı görmek için Aziz Clara Kilisesi Dur “Güllerin Mucizesi.” Marvel Coimbra ünlü seramik de, “Portekiz Venedik olarak bilinen Aveiro kanal kenti, gitmeden önce. moliceiros “” olarak bilinen zarif tekneleri seyretmek “ve tatlı, yerel ovos benler tadı. Gece için otele denetlemek için Porto devam edin.

3. Gün: Porto – Guimarães – Braga – Porto
Bugün Portekiz’in en büyük 2. şehri keşfetmek ve nehir kenarındaki evler, saraylar, kiliseler ve Liman şarap barları bir yaşam amfitiyatro keşfedeceksiniz. Sonraki Minho köpüklü “yeşil şarap” bölgeye gidiyoruz. Guimarães’in milletin beşiği (ve Portekiz 1 kral doğduğu) keşfedin. tarihi merkezinde dolaşın ve ortaçağda geri yolculuk. Kutsal kale ile taçlı Hill, ve Bragança’nın Dükler Sarayı gidin. Ardından, keşfetmek için Braga sürücü “Portekizce Roma.” Portekiz eski katedral görmek ve Bom Jesus ünlü Barok merdiven ve bahçeleri ile Monte Sanctuary yapmak. Porto dönmek – otel konaklama.

4. Gün: Braga – Santiago de Compostela – Porto
Santiago de Compostela, Galiçya başkenti Santiago Way sonunda hac merkezine gitmeden önce, senin otelde kahvaltı keyfini çıkarın. 1985 yılında UNESCO tarafından Dünya Mirası ilan, Santiago de Compostela büyüleyici bir şehirdir ve keşfetmek için tüm gün ücretsiz sahip olacak. tarihsel sokaklarda dolaşmak ve geleneksel yerel yemeklerin bir kısmını örnekleme öncesi en olağanüstü anıtlar hakkında bilgi edinin. Gece için otele denetlemek için Porto geri dönün.

5. Gün: Porto – Amarante – Vila Real – Lamego – – Urgeirica Vale do Douro
Kahvaltıdan sonra Porto Gidiş ve Amarante güzel kasaba yolda durdurma, Douro Vadisi’nde doğru baş. Eğer meyve, sebze, tavuk, giysi, ve çok daha fazlası bulabilirsiniz kalabalık pazarı ile birlikte, nehir bakan evlere São Gonçalo manastırı ve hayret bakın. Sonraki, Portekiz roze şarap şişeleri üzerindeki tasviri için bilinen Mateus bahçeleri, görmek için Vila Real gidin. üzüm bağları ve Douro Vadisi’nin nefes kesici manzaralar aracılığıyla seyahat, Portekiz Port şarap bölgesini girin. muhteşem Barok tarzı merdiven, Portekiz’in en önemli tapınaklarından biri olan NS Remédios tarafından gözardı, Lamego durdurun. Böyle tipik jambon ya da ünlü Bola de Lamego (füme jambon ile fırında pişmiş bir somun) gibi yerel lezzetleri bazı deneyin. Viseu, Dão Vineyards merkezinin dağlık hinterlandında devam edin ve Portugal’s eski kahraman, lusitanian şefi Viriato bağlı. granit oyulmuş silah kat ile kapıları görmek için dar sokakları gezin. Gece için otele denetlemek için Urgeiriça devam edin.

6. Gün: Urgeiriça – Bussaco – Tomar – Lizbon
Bussaco bereketli ormanları Portekiz kalbine sürün. “. Tapınakçıların Order” şehri keşfetmek için Tomar devam edin onlar Hıristiyan yeniden fetih Dom Afonso Henriques (Portekiz 1 King) verdi yardım için bir ödül olarak 1159 yılında toprakları aldı nasıl duyun. Dom Gualdim Pais, Portekiz Cemiyetin ilk Büyük Üstadı tarafından inşa çarpıcı kale ve Mesih’in Convent bakın. Gece için otele denetlemek için Lizbon’a devam edin.

7. Gün: Lizbon – Sintra – Cabo Da Roca – Cascais – Estoril – Lizbon
Estoril Coast güzel kasaba ve köylerini keşfetmek Sintra kaprisli kaleleri ve sarayları ile başlayan gün geçirin. Sintra Tabiat Parkı’nın bina ve bahçelerin mimari tarzı olağanüstü karışımı hayran kalacaksınız. Ardından, kıta Avrupa’nın en batı noktasında durmak Cabo da Roca gidin. Portekiz’in en ünlü sörf plajları birini geçmek ve Cascais ve Estoril Casino bahçeleri kozmopolit gitmeden önce Inferno Boca do bkz. gece Lizbon geri dönün.

8. Gün: Lizbon – Évora
Bugün kültür, tarih ve gelenekleri zengin duvar halısı tanınan Évora üniversite kenti keşfetmek tüm gün geçireceksiniz. zeytin ağaçları, mantar meşe ağaçları ve üzüm bağları bir pastoral manzara geçerek, Lizbon gidiş ve Tagus Nehri’ni geçti. Évora girişte beyaz badanalı şehrin dar sokaklarında dolaşmak ve St. Francis Kilisesi böyle Roma Tapınağı, Romanesk-Gotik Katedrali ve ossuary ( “Kemikler Şapel”) olarak en ünlü anıtlarından bazılarına bakın. Görmek kokusu ve bazı yerel üretimi tadı pazarına gidin. mantar, seramik ve bakır eşya yerel el sanatları hayran kalacaksınız. Eğer eğlence de keşfetmek ve yerel şarap, peynir ve gurme zeytinyağlarının daha fazla tadı için öğleden sonra serbest olacaktır. gecede konaklama için Evora otele kontrol edin.

9. Gün: Evora – Beja – Silves – Lagos
kahvaltıdan sonra Évora hareket ve Beja, Portekiz Ortaçağ’dan en yüksek kulesinin yerinde geçmiş güney sürücü. Ünlü Algarve girmek için küçük dağları aşmak. geri Mağribi kez kırmızı kumtaşı kale kalma bilinen Silves, yolda portakal ağaçlarının geçmiş bahçeleri sürün. Lagos için otele denetlemek için Praia da Rocha geçen Algarve altın kumların, devam edin.

Gün 10: Lagos – Ponta da Piedade – Sagres – Cabo de São Vicente
Algarve doğal güzelliklerini keşfetmek ve yeni dünyanın keşfi oynadığı bölüm hakkında bilgi edinmek. Atlantik Okyanusu muhteşem bir görünüm için Ponta da Piedade gidin ve deniz erozyonu meraklı şekiller halinde heykel edilmiştir uçurumlar görmek. Sonra, Sagres küçük bir balıkçı limanına gidin ve Prens Henry Navigator efsanevi “Navigasyon Okulu” hakkında bilgi edinmek için kale ziyaret edin. Avrupa’da güneybatı en noktasına ulaşmak Cabo Sao Vincente kayalıklarla birlikte devam edin. kasaba ve marina kozmopolit vibe yaşamaya Lagos geri dönün. Böyle bir bakır tava (cataplana) pişirilmiş balık ve kabuklu deniz gibi lezzetli Algarve yemekleri, tadın. Yerel marzipans, badem ve incir kek bazı tatlı diş şımartın. otelinize dönün ve boş bir öğleden sonra zevk. sıcak deniz bir dalış atın.

Gün 11: Lagos – Setúbal – Serra da Arrábida – Lizbon
Denizde bir son bakışla Algarve veda. Lizbon Dönüş yolculuğu Setubal, Sado Estuary kuzey kıyısında büyük bir liman ve sanayi merkezi şehir yoluyla götürecektir. inanılmaz bir manzara ve eşsiz bitki örtüsü ile bir Tabiat Parkı olarak korunmuş Arrábida Mountain Range üzerinde devam edin. Lizbon’da geri gelmesi Tagus Nehri üzerindeki köprüyü geçmeden önce, Tróia Yarımadası’nın panoramik manzarasını tadını çıkar.

Neler dahil?
 • Lizbon herhangi bir otelden Toplama
 • Aşağıdaki 4-yıldızlı otellerde açık büfe kahvaltı bazında konaklama (veya benzeri): Fátima Hotel Santa Maria; Oporto Ipanema Porto; Canas do Senhorim Hotel da Urgeiriça; Lizbon Hotel Lutecia; Évora Otel Muralhas Mar d’Ar; Lagos Vila Gale Lagos
 • Klimalı minibüs veya otobüs ile Ulaşım
 • Rehber
 • Batalha Manastırı, Coimbra Üniversitesi, “Palácio da Bolsa” ve S. Francisco Kilisesi (Oporto) Palácio Mateus Gardens Giriş ücretleri, “Convento do Cristo” (Tomar), Palácio da Pena (Sintra), Kemik Chapel (Évora) S. Francisco Kilisesi (Evora), Évora Katedrali, ve S. Vicente Kalesi (Sagres)
Hariç olanlar
 • Giriş ücretleri “nelerin dahil olduğunu” belirtilmeyen
 • Öğle ve akşam yemekleri
 • İpuçları ve kişisel harcamalar
 • ek bir ücret karşılığında mevcuttur) Estoril sahilinde, Sintra, Cascais ve Costa da Caparica ve Sesimbra Pick-up hizmeti
Kimler için uygun değil
 • Tekerlekli sandalye kullananlar

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *