24/7 İletişim +905437872917

Porto: 3 saatte Şehir Merkezi Yürüyüş Turu

Porto’nun sunduğu en iyi şeyi keşfetmek istiyorsanız, bu Porto Downtown Turunu kaçırmayın! Lello Kitabevi’ni keşfetmek için sırada beklemeyin! Bu tur, bu Porto gemisine giden bir hat biletini de dahil ediyor!

Porto: 3 saatte Şehir Merkezi Yürüyüş Turu

Öne çıkanlar
  • Ana manzaraları ve gizli mücevheri gösterecek yerel bir özel rehber var mı?
  • Ünlü Bolhão Market’in aromalarına ve renklerine kendinizi güvenebilirsiniz
  • Bir kahvelere sahip olun ve birçok serin kahveden birinde bazı Portekiz hamur işlerini deneyin
Tam açıklama
Yerel bir rehber şirketindeki Porto’daki en ikonik yerleri ziyaret edin. Şehir merkezini keşfedin ve şimdiye kadar nasıl değiştiğini görün. Bu tur, 17. yüzyılda, Porto’nun eski harikası sayılan ve Nicolau Nasoni tarafından tasarlanan Clérigos Kilisesi ve Kulesi’ni görmeye götürecek. Hemen yanında, şehrin en çok satan mağazalarından bazılarını bulabileceğiniz alışveriş bölgesini keşfedin.

Lello Kitabevi’ni keşfetmek için sırada beklemeyin! Bu tur, bu Porto mücevherine giden bir hat biletini de içermektedir. Şehirdeki en ünlü turistik cazibe merkezlerinden birinde ve Porto’daki en eşsiz binalardan birinde çizgiyi atlayın. Lello’nun genellikle Harry Potter’ın yazarına ilham verdiği söylenir. Çizgiyi atlayacaksın (bazen büyük!).

Bir kahve alın ve bölgedeki birçok harika kafeden birinde Portekiz usulü hamur işlerini deneyin. Porto’nun en önemli caddesi olan Aliados Bulvarı hakkında her şeyi öğrenin ve şehrin “oturma odası” olarak nitelendirin. Porto’nun en güzel tarafını keşfederken kentin simge yapılarını görmek istiyorsanız, bu deneyim tam size göre.

Neler dahil?
  • Rehberli tur
  • İngilizce, İspanyolca veya Portekizce dillerinde ziyaret
  • Lello Kitabevi giriş biletini atla
Hariç olanlar
  • Yemekler
  • Bağışlar

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *