24/7 İletişim +905437872917

Porto: Douro Vadisi, İndi-Bindi Otobüs ve Mahzen Turu

Douro Vadisi’nin muhteşem manzaralarını seyredin ve burada üretilen ünlü Port şaraplarını tadın. Günün her günü atlamalı, atlamalı otobüs turu ile Porto şehrini keşfe çıkın ve bir şarap mahzenini ziyaret edin.

Porto: Douro Vadisi, İndi-Bindi Otobüs ve Mahzen Turu

Öne çıkanlar
  • Douro Vadisi’ne hayran kalın ve orada üretilen Port şaraplarıyla uçan lezzetlerinizi ayarlayın
  • Porto şehrini kendi temponuzda keşfedin ve sesli rehberle görülecek yerler hakkında bilgi edinin.
  • Şehirdeki Burmester ve Cálem Şarap Mahzenlerinde daha da fazla şarap tadın
Tam açıklama
Klimalı bir araçla tüm gün özel turla Portekiz’in ünlü Douro Vadisi’ni keşfedin. Bölgenin ünlü Port şarabını tadın ve etkileyici manzaralarını görün. Pitoresk Amarante, Régua ve Pinhão kentlerine hayran kalın ve Douro Vadisi’nin tarihi ve kültürü hakkında bilgi edinin. Günün sonunda bindi-bindi otobüsü ve şarap mahzeni turu için bilet alın.

Ertesi gün, atlamalı, atlamalı bir otobüs turuyla Porto’nun simge yapılarını keşfedin. Porto’nun Porto Katedrali, Bolsa Sarayı ve kentin tarihi merkezi, UNESCO Dünya Mirası Alanı gibi pek çok cazibe merkezi hakkında daha fazla bilgi edinmek için bilgilendirici bir sesli rehber dinleyin.

Siteleri araştırmaktan vazgeçip sonra herhangi bir durakta tekrar gemiye çıkın. Susuzluğunuzu şarap mahzeni turu ve şarap tadımı ile giderin. İki eşsiz liman şarapını yudumlayın.

Bu tur, otelden araçla alma ve bırakma ile Douro Vadisi’nde tam bir gün geçirme, Burmester ve Cálem Şarap Mahzenleri gezisi ve atlamalı, kalkışlı otobüs bileti dahildir. Otobüsler her 30 dakikada bir hareket eder.

Neler dahil?
  • Öğle yemeği
  • Klimalı araç
  • özel ulaşım
  • Şarap mahzeni turu ve tatma
  • Otelden alma ve bırakma (yalnızca turun Douro Valley bölümü için)
  • Hop-on-hop-off otobüs bileti (48 saat boyunca geçerli)

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *