24/7 İletişim +905437872917

Porto Essential Turu – Bir Günlük Program

Porto kentini, cazibesini ve özel yerlerini keşfedebilirsiniz. En önemli turistik anıtları ziyaret edin, tipik bir restoranda leziz bir öğle yemeği yiyin, Douro nehrini keşfetmek ve lezzetli portakal şaraplarının tadını çıkarmak için bir tekne turu yapın.

Porto Essential Turu – Bir Günlük Program

Öne çıkanlar
  • Porto’yu yerel bir rehber yardımıyla keşfedin
  • Porto’nun en sembolik yerlerinde yürüyüş turuna çıkın
  • Tipik bir restoranda lezzetli bir öğle yemeğinin tadını çıkarın
Tam açıklama
Porto’nun gizli incilerini keşfedin. Avenida dos Aliados hakkında her şeyi anlatacak olan yerel bir rehber eşliğinde, en ünlü caddesini ziyaret edin. Dünyadaki en güzel tren istasyonlarından birine, elle boyanmış fayanslarla dolu olan ve Baixa bölgesi çevresinde yürümek ve şehrin sunduğu ana anıtları görmek şaşırtın. Geleneksel Mercado do Bolhão’yu ziyaret edin ve renkleri ve kokuları ile şaşkına dönün.

Ünlü Portekiz gastronomi ve şaraplarında kendinizi şımartın. Porto ile Douro Nehri arasındaki önemli ilişkiyi keşfedin ve en güzel manzaralara bakın. Kenti ve köprülerini farklı bir bakış açısı ile değerlendirecek bir tekne turu yapın. Bir şarap mahzeni ziyaret edin ve başlangıçta Portekiz’in bu bölgesinden gelen en ünlü lezzet tat portu şarabını tadın.

Bu turda, Porto’nun sunabileceği en iyi hizmeti keşfedeceksiniz – burada yolculuğunuza başlamak için en iyi yol.

Neler dahil?
  • İngilizce, İspanyolca veya Portekizce Tur
  • Tipik bir restoranda öğle yemeği
  • Tadımı olan şarap mahzenlerini ziyaret edin
Hariç olanlar
  • Şükran Günleri
  • Diğer yiyecek ve içecekler

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *