24/7 İletişim +905437872917

Porto: Gece Hayatı Tur

Vahşi tarafı Porto gibi yerel olarak yaşayın ve bir gece hayatı turunda 3 bar ve büyük bir klüp ziyaret edin. Ziyaret ettiğiniz her mekanda ücretsiz olarak bir şeyler içerken tüm barlara ve kulüplere ücretsiz giriş.

Porto: Gece Hayatı Tur

Öne çıkanlar
  • Porto’nun gece hayatının manzarasını yerel bir rehberle deneyin
  • Şehrin en tipik ve modaya uygun noktalarından bazılarını keşfedin
  • Her mekanda ücretsiz içki keyfi yapın
Tam açıklama
Porto’nun gece hayatını şehir merkezinin rehberli turunda yerel bir rehberle yaşayın. Saat 11: 30’da lokal bir barda başlayın ve grubun geri kalanını ve diğer eğlendiricileri ile tanışın.

3 mekana daha giriş ve giriş imkânı ve her birinde ücretsiz bir içki iç. Şaşırtıcı gece hayatı sahnesinin tam bir resmini çekmek için kentin tipik noktalarını keşfedin.

Geceyi büyük bir kulüpten bitirin ve istediğiniz kadar uzun dans edin! Tarihi kentin unutulmaz bir turunda yeni insanlarla tanışın ve dünyanın dört bir yanından yeni arkadaşlar edin.

Neler dahil?
  • 4 mekana ücretsiz giriş
  • Her mekanda 1 içki

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *