24/7 İletişim +905437872917

Porto: Gizemli Pub Crawl İnteraktif Şehir Keşfi Oyunu

Güzel Porto şehrini keşfedin ve bu etkileşimli, kendi kendine rehberli pub tarama keşif oyununda aynı anda eğlenin. Şehir ve bir bira için en iyi yerler hakkında bilgi edinirken gizemli bilmeceler ve bulmacalardan oluşan bir iz çözerken etrafta dolaşın.

Porto: Gizemli Pub Crawl İnteraktif Şehir Keşfi Oyunu

Öne çıkanlar
  • Porto’nun yerel halkının en gözde ve en çeşitli barlarını keşfetmek için kendinden rehberli bir keşif oyunu oyna
  • En iyi pub ve barların etrafında gezinerek bu pub’da Porto lezzetlerini tadın
  • Gerçek hayattaki bir bilmece oyunu ile Porto’nun sırlarını aç
Tam açıklama
Bu uzun ve yorucu turları unutun ve Porto seyahatiniz için biraz eğlenin. Kendinizi bu interaktif şehir keşif pubı tarama deneyimiyle ilgili bir keşif günü yapın.

Mücadeleniz Clérigos Kulesi, R. de São Filipe de Nery’de başlıyor ve macerayı tamamlamak için gereken tüm bilgiler size e-posta ile sağlanacak. Sizi bir konumdan diğerine götüren bulmacaları ve bilmeceleri çözerken en ikonik turistik yerleri ve görülecek yerleri ziyaret ederek şehri dolaşın. Yoldaki durakların bazıları, aksi takdirde kaçırmış olabileceğiniz gizli konumlardır. Turda, yerel önerilerin ve eğlenceli gerçeklerin kilidini açmanın yanı sıra şehir tarihini de öğrenin.

Yerli halkın bile bilmediği, Porto’nun sıcak noktalarını keşfedin ve şehri farklı bir açıdan görün. Porto’nun kentin bilinen ve bilinmeyen taraflarını sunması ve ziyaret etmesini sağlayın, bilmece ile ilerleyin. Arkadaşlarınızla iyi vakit geçirip bu büyüleyici şehri keşfederken, Porto şehrinin en çok sevilen ve en çok beğenilen barlarını bulmak için bilmeceleri parçalayın.

Neler dahil?
  • Web uygulaması oyununa bir bağlantı (e-posta yoluyla alındı). Oyun telefonunuzun tarayıcısında oynanır. Azami 2 MB veriye ihtiyacınız var. İndirme yok
Kimler için uygun değil
  • Hareket engeline sahip kişiler

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *