24/7 İletişim +905437872917

Porto: Port Wine ile Eşsiz Canlı Fado Performansı

Tüm farklı ifadelerinde gerçek Portekizce fado’yu keşfedin. Douro Nehri’ne bakan bir müzik oditoryumunda bir konserin tadını çıkarın. Yalnızca dinlemenizi değil aynı zamanda fado’nun tarihini keşfetmenizi sağlayan multimedya içerikli canlı bir performans…

Porto: Port Wine ile Eşsiz Canlı Fado Performansı

Öne çıkanlar
  • Fado müziğinin tarihini kapsayan canlı performansın tadını çıkarın
  • UNESCO’nun Somut Olmayan Kültürel Miras listesinin bir parçası olan müzik tarzını dinleyin
  • Yetenekli sanatçılara tanıklık ederken Tawny Port şaraplarını tadın
Tam açıklama
UNESCO’nun Somut Olmayan Kültürel Miras listesinin bir parçası olan bir Portekizli şarkı şekli olan fado’yu deneyimleyin. Küçük bir oditoryumda, performans sizi 1820’lerden kaynaklanan bir stil olan fado’nun zorlu tarihçesine götürür ve sizi yeni izleyicilerle popüler olan füzyon sürümlerine ulaştırır.

Kusursuz teknik ve sanatsal kaliteye sahip Coimbra ve Lizbon fado’sunun eşsiz sunumunun tadını çıkarın. Gösteri, geleneksel fado ile başlar ve nostalji hissi uyandıran kısık seslerle doludur. Daha sonra tüm fado şarkıcılarının sadık bir arkadaşı olan Portekiz gitarının gizemlerini ve evrimini araştırıyor.

Öyleyse hikaye, tutku ve kültürle dolup taşan, kendi şarkısının doğuşuna tanık olan ebedi öğrenci şehri olan Coimbra’dan geçer. Gösterinin dördüncü bölümü, fado’ya sınırsız bir karakter ve sınır tanımayan bir tanıma sunan Amália Rodrigues’e adanmıştır.

Neler dahil?
  • Canlı performans ve multimedya içeriği için bilet
  • Porto şarabı tadımı
  • Program ve çok dilli odyogram
  • El Yapımı Çikolata

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *