24/7 İletişim +905437872917

Porto: Rehberli Tarihi Merkez Tuk Tuk Turu

Günbatımında, geceleri veya gündüzleri Porto’nun ana bölgelerinde rehberli tuk tuk turunun tadını çıkarın. Bu pitoresk kentin tarihi olaylarını rehberinizle dolaştırın ve seyahatiniz sırasında otantik bir Port limanı ile bile tedavi edilebilir.

Porto: Rehberli Tarihi Merkez Tuk Tuk Turu

Öne çıkanlar
  • Şehrin en tipik semtlerini keşfedin
  • Ana anıtları ve bakış açılarını geçen tarihi merkezden seyahat edin
  • Porto’nun en güzel ve tarihi yerlerini keşfedin
Tam açıklama
Şehrin farklı ve büyüleyici bir tarafını keşfetmek için götürülecek Porto’nun eşsiz bir keşifine katılın. Şehri rahat bir tarzda tanıdığınız için Porto ve Gaia’daki muhteşem manzaralardan Douro Nehri’ni görün.

Porto ve insanlarını eşsiz kılan her köşesinde, bu şehrin anlatması gereken hikayeleri duyduğunuz gibi, büyüleyici tuk-tuk’unuzdaki çeşitli yerleri gezin. Bu bölgeden gelen müstahkem bir şarap olan Port dolu bir bardakla sürüşün tadını çıkarın. Porto geçmişte 3 kez aday gösterildi ve 3 kez en iyi Avrupa varış yeri seçildi. Tecrübe, Porto’yu kimsenin bilmeyeceği gibi tanımanın eşsiz bir yolunu sunuyor. Her köşeyi ve sopayı keşfedin, karakter ve tutku dolu bir şehrin parlaklığına ve ihtişamına hayran kalın.

Rezervasyon yaparken ilgili seçeneği belirleyerek gündüz, akşam veya günbatımında turlara katılmayı tercih edin. Gün batımı turu için kenti güzel bir ışık altında deneyimleyin – eski kentin en şaşırtıcı manzarasına sahip bir kadeh Porto için mükemmel an. Gece seçeneğini seçin ve etrafta daha az insan ve daha az trafik olan Porto turunun tadını çıkarın.

Alternatif olarak, bir yolcu gemisi yolcuysanız, Leixões Limanı’nın ana kapısındaki tura başlamak için ‘kıyı gezisi’ seçeneğini seçin. Tura denizden başlayın ve önce Douro nehri kıyısından geçen şehrin tarihi merkezini tanıyın.

Neler dahil?
  • Rehberli tuk tuk deneyimi
  • Porto şarabı

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *