24/7 İletişim +905437872917

Porto: Şarap Turu

Porto eski liman şarap mahzeni ziyaret ve şehrin şarap geziye Portekiz en iyi şarapları tatmak. 2 tipik şarap evlerini ziyaret ve Douro şarap örnek bazı. peynir ve füme etler bir seçim ile yeşil şarap Çifti.

Porto: Şarap Turu

Öne çıkanlar
  • Portekiz iyi şarapları tatmak
  • Porto eski liman şarap mahzeni ziyaret
  • şarap yapım süreci hakkında bilgi edinin ve şarapları tatmak nasıl
Tam açıklama
Porto bir şarap tadımı tur yerel bir rehber ile Portekiz şarapları yaşayın. En ünlü Portekiz şarapları ile yolculuk, Porto’nun en eski liman şarap mahzeninde başlayan. Örnek bu tarihi mekan 3 farklı bağlantı noktası şaraplar.

Ardından, kentin 2 tipik şarap evleri gidin. birinde Douro Valley şarap bölgesinden bazı şaraplar denemek için şans, bazı Portekizli aperatifler ile birlikte görev yaptı. saniyede, senin tattırarak bir tamamlayıcısı olarak peynir ve füme etler bir seçim ile birlikte, yeşil şarap deneyin.

Portekiz’in en ünlü ürünlerinden birinin tam ve geniş deneyimlerinden faydalanmak ve üzüm, çeşitleri ve şarap yapım süreci hakkında daha fazla bilgi. şarap ve çok daha fazlası tadı için ipuçları alın.

Neler dahil?
  • Şarap tadımı ve atıştırmalıkları
  • Liman Şarap Mahzeni Bileti
Hariç olanlar
  • Kişisel giderler

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *