24/7 İletişim +905437872917

Porto Tam Gün Turu

Tam günlük tur olarak, Liman şarap mahzenleri birini ziyaret yanı sıra modern bir seyir ile birlikte şehir etrafında doğal bir van turu ile birlikte Porto şehir merkezine bir yürüyüş turu şehrin ana konumlar keşfetmek.

Porto Tam Gün Turu

Öne çıkanlar
  • van şehrin panoramik manzarasına bakın
  • şehir merkezinde en iyi yerlerden bir yürüyüş geziye gitmek
  • 6 köprü ile seyir
  • tatma ile Liman şarap mahzeni Enjoy
Tam açıklama
Porto geçmişten günümüze dünya mimarlar önde gelen anıtların bir karışımı ile pitoresk caddeleri, güzel binalar, dürüst gülümsüyor ve romantik aura bir canlı bir şehir. Porto, Portekiz’in ikinci büyük metropolü olan ve Avrupa’nın en karizmatik şehirlerinden biri. Porto da geçen keşfedilmemiş Avrupa metropollerinden biri olan, ama bu değişmek üzere.

Porto tarih ve gelenek batmış antik bir liman. Bu ünlü mimarlar (Gustave Eiffel Dona Maria Köprüsü, Nicolau Nasoni en Clerigos Kulesi, Rem Koolhaas’ın Casa da Musica ve Siza Vieira Serralves Müzesi) tarafından anıtlar için bilinen haline gelmiştir son derece atmosferik bir yer, ama sadece sen değil dendiğinde Bu şehir hakkında çok şey biliyorum, tekrar düşünün. Bu kökenli ve Liman şarap adında, dünya tarihinin en efsanevi figürleri, Prens Henry Navigator (Harry Potter hayali karakter) birine doğurdu şehirdir.Bunlar bu ilginç ve görkemli şehir hakkında birkaç meraklı olgulardır ve daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, zihniniz hayran bırakacak tam gün şehri keşfetmek gidin.

Neler dahil?
  • Biletler
  • Ulaşım
Hariç olanlar
  • Öğle yemeği

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *