24/7 İletişim +905437872917

Porto Yemek ve Şarap Tadım Turu

Portekiz’in tipik yiyeceklerini Porto’nun muhteşem bir yürüyüş turunda tadın. Geleneksel ürünleri tatmak için 5 farklı konumu ziyaret edin ve Douro Vadisi’nden şarap eşliğinde otantik bir balık yemeği ile son verin.

Porto Yemek ve Şarap Tadım Turu

Öne çıkanlar
  • Porto kentinde yolunuzu yeyin
  • Portekiz’in en iyi yiyecek ve şaraplarından bazılarını tadın
  • Tatlı ve liman şarabı ile geleneksel bir akşam yemeğinin tadını çıkarın
Tam açıklama
Portekiz’in lezzetli yemeklerini ve şaraplarını, Porto’nun tarihi şehir merkezindeki yürüyüş turunda yerel bir rehberle örnekleyin.

Simgesel anıtlar hakkında her şeyi duyun ve yerel halkın yiyecek ve içecek kültürü hakkında daha fazla bilgi edinin. Her mekanda ücretsiz bir içecekle tipik ürünlerin tadına bakmak için 5 farklı konumu ziyaret edin.

Morina otantik bir akşam yemeği, Douro Vadisi’nden şarap ve tatlı dişinizi tatmin etmek için geleneksel bir tatlı ile son verin. Portekiz lezzetleri aracılığıyla mutfak yolculuğunuzu tamamlamak için bölgeye özgü müstahkem liman şarabının tadını çıkarın.

Neler dahil?
  • Talep üzerine otelden alınma
  • Yürüyüş turu
  • Her lokanda yemek tadımı ve 1 içecek

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *