24/7 İletişim +905437872917

Porto’dan: Aveiro & Coimbra Küçük Grup Turu + Nehir Yolculuğu

Aveiro’ya tam günlük bir ziyarette Portekiz’in deniz kültürünü tecrübe edin. Aveiro kanallarını görün ve Aveiro Nehri’nde bir gezintinin tadını çıkarın. Aveiro’yu gezdikten sonra tarihi Coimbra şehrini keşfedeceksiniz.

Porto’dan: Aveiro & Coimbra Küçük Grup Turu + Nehir Yolculuğu

Öne çıkanlar
  • Aveiro Nehri üzerinde güzel bir yolculuk yapın
  • Portekiz’in Venedik’i olarak bilinen tarihi Aveiro kentini keşfedin
  • Barra deniz fenerini ziyaret edin
Tam açıklama
Turu başlatmak için Porto’daki Central Otelinizden alınacaksınız. Daha sonra Aveiro’ya gideceksiniz (yolculuk yaklaşık 45 dakika sürmektedir). Portekiz’in merkezi bölgesinde yer alan bir Portekiz şehri olan Aveiro, Portekiz’in küçük Venedik bölgesi olarak kabul edilmektedir. Bu önemli bir kentsel merkez, liman, demiryolu, üniversite ve turistik cazibe.

Art Nouveau’nun ana binalarından ve şehrin yerel yerlerinden geçerek Aveiro kentini keşfederek başlayın. Tarihi merkezini keşfedin ve Balık Pazarı’nı ziyaret edin. Şehrin tipik teknelerinden birinde yaklaşık 50 dakika süren bir gezintinin keyfini çıkarın – Moliceiro (geleneksel olarak alg toplamada kullanılır) – ve Aveiro Tuzlu Havuzlarına bir göz atın. Bundan sonra, New Coast’tan geçin, tipik çizgili evlerin keyfini çıkarın, Barra deniz fenerine ve São Jacinto kum tepelerine bakın. Yol boyunca bulduğunuz leylek yuvalarını takdir edeceksiniz.

Ziyaret edeceğiniz ikinci şehir Coimbra. Coimbra, Portekiz’in merkezindeki sahildeki bir şehir ve ülkenin eski başkenti. Korunmuş bir orta çağ tarihi kent ve tarihi Coimbra Üniversitesi’ne ev sahipliği yapmaktadır. Yolculuğunuzu rehberinizle şehrin tarihi merkezine doğru yürüyün. Eski Katedral ve Yeni Katedral gibi önemli simge yapıları ziyaret edin.

Turun sonunda, rehber Porto’da otelinize tekrar uğrayacaktır.

Neler dahil?
  • Şişelenmiş su
  • Otelden alma ve bırakma
  • Aveiro Nehri üzerinde seyir
Hariç olanlar
  • Öğle yemeği
  • Anıtlara giriş
  • Kişisel giderler

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *