24/7 İletişim +905437872917

Rovaniemi: 2 km Husky Ride ve Yerel Çiftlik Ziyareti

Rovaniemi’de unutulmaz bir husky kızak yolculuğunda Lapland’in büyüsüne dalın. Yerel bir husky köpek çiftliğini ziyaret edin, bu kutup hayvanları hakkında bilgi edinin, ardından çarpıcı karla kaplı sahneyi keşfedin ve keyifli bir romantik yolculuğun…

Rovaniemi: 2 km Husky Ride ve Yerel Çiftlik Ziyareti

Öne çıkanlar
  • Laponya manzarasında bir atlı kızak yolculuğunun keyfini çıkarın
  • Samimi husky köpekleriyle tanışın ve ayağa kalkın
  • Muhteşem karlı manzaraya hayran kalın
Tam açıklama
Kuzey Kutbu maceranız, Rovaniemi merkezindeki otelinizden araçla başlar. Rehberinizle, yerel bir husky köpek çiftliğine gidin ve hem profesyonel husky eğitmenlerden hem de köpeklerin kendilerinden sıcak bir karşılama alın. Çiftlikte, bu büyüleyici Arctic kızak hayvanlarını tanıyın ve çiftçinin sıcak içecekler ve bisküvilerle ısınırken onlar hakkındaki hikayelerini paylaşmalarını dinleyin.

Daha sonra, kızağınıza atlayıp bir sürü dost husky köpeğinin arkasına çekti. Çarpıcı karlı manzara boyunca 2 kilometrelik bir yolculuğun tadını çıkarırken arkanıza yaslanın ve rahatlayın. Parlak karla kaplı ağaç tepelerine hayran kalın ve gerçek hayat fantezisine dalın.

Gidiş-dönüş kızak yolculuğunuzu çiftliğe geri götürdükten sonra, husky köpekleriyle biraz serbest zaman geçirin. Bu muhteşem hayvanlarla yakınlaşma ve tatil albümünüz için unutulmaz fotoğraflar çekme fırsatının tadını çıkarın.

Neler dahil?
  • Rovaniemi’nin merkezindeki otelden / konaklama yerinden alma ve bırakma
  • İngilizce konuşan rehber
  • 2km husky kızak yolculuğu
  • Giriş bedeli
Kimler için uygun değil
  • Hamile kadınlar

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *