24/7 İletişim +905437872917

Rovaniemi: Geceyarısı Güneşi Fotoğraf Turu

Rovaniemi’de muhteşem gece yarısı güneşine tanık olun ve fotoğraflayın. Bu fotoğraf turu sırasında hoş bir fotoğraf çekmek için 2-3 mekanı ziyaret edin.

Rovaniemi: Geceyarısı Güneşi Fotoğraf Turu

Öne çıkanlar
  • Gece yarısı güneşini deneyimleyin ve fotoğraflayın
  • Yeni fotoğrafçılık tekniklerini öğrenin
  • Panoramik gün batımı manzarasına sahip güzel yerleri keşfedin
Tam açıklama
Gece yarısı güneşi, Lapland’deki yaz aylarında en şaşırtıcı olaylardan biridir. Haziran ve Temmuz aylarında güneş ufukta batmaz. Ufukta yavaşça yerleştikçe şaşırtıcı renk görüntülerini deneyimleyin. Bu turda, bu eşsiz doğal olguyu deneyimlemek ve fotoğraflamak için Rovaniemi’nin en iyi yerlerine götürüleceksiniz. Bu tur, gün batımının canlı ışığını yakalamak için birkaç farklı yere sürüleceğiniz Rovaniemi’de başlar. Tur, hem gün batımının hem de güneşin doğuşunun en güzel anlarını fotoğraflamak için gece yarısı civarında düzenlenir.

Muhteşem manzarası ve doğası için seçilen yerlere götürüleceksiniz. Gece yarısı güneşinin altında otantik Laponya manzaralarını yakalamak için nehirlerin, göllerin, ormanların ve vahşi alanların yanında fotoğraf çekme şansınız olacak. Alacakaranlıkta fotoğraf çekmenin temellerini ve tüm şaşırtıcı renkleri fotoğraf makinenizde nasıl yakalayacağınızı öğrenin. Tur boyunca, otantik Lappish manzarasının ortasında gece olmayan geceyi yaşarken barbekü aperatiflerinin tadını çıkarmanız için bir kamp ateşi kurulacak.

Neler dahil?
  • Fotoğraf rehberi
  • İçecekler ve atıştırmalıklar
  • Otelden alma ve bırakma
  • Ulaştırma
  • Gerekli donanım (cibinlik ve kovucular, Barbekü malzemesi)

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *