24/7 İletişim +905437872917

Rovaniemi: Kuzey Işıkları Avı ve Kutup Dairesi

Şehir ışıklarından kaçın ve güzel Kuzey Işıklarını takip etmek için katılın. Lapland’deki en iyi tespit noktalarına minibüsle git. Açık gecelerde, gerçekten eşsiz bir deneyim olan, gökyüzünde yanan yanan Kuzey ışıklarını izleyin!

Rovaniemi: Kuzey Işıkları Avı ve Kutup Dairesi

Öne çıkanlar
  • Kuzey Kutbu gökyüzü üzerinde dans eden Kuzey Işıklarını görün
  • Bu doğal fenomenin fotoğrafını çekin
  • İngilizce bilen bir rehber eşliğinde 2 saatlik bir turun tadını çıkarın
  • Rovaniemi’nin şehir ışıklarından uzakta, Laponya’nın kırsalına sürün
  • Polar Lights hakkında her şeyi öğrenin
Tam açıklama
Farklı tespit edilen yerler arasındaki transferleri de içeren bu 3 saatlik macera turunda Northern Lights için heyecan verici bir takip deneyimi yaşayın. Konaklamanızın ardından, Santa Claus Village, Rovaniemi’den başlayarak Northern Lights keşif turunuza başlayın.

Kuzey Işıklarını görebileceğiniz en iyi yerleri bulduğunuzdan emin olacak olan rehber şoförünüz tarafından farklı alanlara götürüleceksiniz. Kuzey Kutup Dairesi’nin bu bölgesi, dünyadaki en yüksek Northern Lights aktivitesi seviyelerini sunmaktadır.

Yol boyunca nefes kesen Lapland manzaralarının ve büyülü karlı alanların tadını çıkaracaksınız. Şanslıysanız ve gökyüzü açıksa, Kuzey Kutbu gecesinin sükunetini yaşarken gökyüzünde yanan Kuzey Işıklarının dans ettiğini görebilirsiniz.

Neler dahil?
  • Otelden alma ve bırakma
  • İngilizce konuşan profesyonel rehber

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *