24/7 İletişim +905437872917

Rovaniemi: Kuzey Işıkları Uçuşu

İnsanın bildiği en muhteşem doğal olaylardan birini görmek için yıldızlarla dolu bir gökyüzünde harika bir yolculuğun tadını çıkarın.

Rovaniemi: Kuzey Işıkları Uçuşu

Öne çıkanlar
  • Sadece Laponya’da mümkün uçan bir uçuş deneyiminin tadını çıkarın
  • Kuzey Işıklarını görmenin eşsiz bir yolunu deneyimleyin
  • Bu muhteşem doğa harikasına hayran kalın
Tam açıklama
Aurora Borealis, Kutup gökyüzü üzerinde karanlık gecelerin% 80-90’ında dans ediyor. Değerli tatil sürenizde ışıkları görme şansınızı kaçırmayın. Bu Kuzey Işıkları Uçuşu, bulutların üzerinde tırmanacak ve sizi bu doğal harikulaya hayranlıkla yaklaşmak için yaklaştıracak.

Transfer sizi otel resepsiyonunuzdan (Rovaniemi merkez bölgesi otelleri) alır ve Rovaniemi havaalanına getirir. Piper PA31 özel uçağının 7 yolcu koltuğu vardır ve iki pilot, ışıkları takip ederken size iyi bakacaktır. Kalkış ve iniş dahil olmak üzere uçuş süresi yaklaşık 1 saattir. Otele geri aktarılacaksınız – umarım güzel anılarla ve kamera çekimleriyle.

Northern Lights doğal bir durumdur ve tedarikçi uçuş akşamı aktivite, canlılık veya renk garanti edemez.

Neler dahil?
  • Rovaniemi şehir merkezi otellerinden dönüş transferleri
  • İngilizce rehberlik

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *