24/7 İletişim +905437872917

Rovaniemi’den: Kar Botu ve Buz Balıkçılığı Turu

Bu tur sırasında, Kuzey Kutup ormanlarına doğru ilerlemek ve çevredeki doğayı kullanarak hayatta kalmanın ne anlama geldiğini anlayın. Donmuş bir gölün karşısındaki eski ormanlarda kar ayakkabısı, kendi yemeğiniz için buz balıkları ve bu inanılmaz günlük…

Rovaniemi’den: Kar Botu ve Buz Balıkçılığı Turu

Öne çıkanlar
  • Kutup hayvanları hakkında bilgi edinin ve kendiniz görün
  • Kar ayakkabısı ve çarpıcı Arctic manzara ile çevrili buz balık
  • Uzman kılavuzunuzun yardımıyla kendi ateşinizi oluşturun
Tam açıklama
Bu tur sırasında temel hayatta kalma becerilerini, vahşi doğada kar ayakkabısını ve donmuş bir gölde buz balıkçılığını öğrenirken Kuzey Kutbu’nun çarpıcı doğasını keşfedin.

Rovaniemi’den Kuzey Kutup Dairesi’ne 20 km kuzeye doğru ilerleyecek ve ardından donmuş bir gölün 2 kilometre uzağında yürüyeceksiniz. Derin karda buzun üzerinde mükemmel bir balık avı yaptıktan sonra, balıkçılık ve sondaj için bireysel bölgelerinizi hazırlamaya başlayacaksınız.

Balık tutarken, tur rehberiniz odun kesmeye devam eder ve daha sonra eşleşme kullanılmadan nasıl ateş yakacağınızı gösterir. Bu buz balıkçılığı macerası da fotoğraf meraklıları için harika bir fırsattır, bu yüzden lütfen kameralarınızı yanınıza getirin ve asla unutmayacağınız bu muhteşem deneyimi yaşayın.

Neler dahil?
  • Konaklama yerinizden dönüş nakliyesi
  • Abur cubur
  • İstek üzerine ilave soğuk hava kıyafetleri

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *