24/7 İletişim +905437872917

Rovaniemi’den: Midnight Sun Forest Lake Float

Yakında unutamayacağınız bir Kuzey Kutbu akşamı için Laponya ormanına gidin. Güzel bir gölde yüzün, hiç durmayan yaz güneşi sizi parlar ve lezzetli yerel lezzetlerin tadını çıkarın.

Rovaniemi’den: Midnight Sun Forest Lake Float

Öne çıkanlar
  • Diğer dünyevi gece yarısı güneşinin ışınlarına batırın
  • Rahatlayın ve saf bir orman gölünde hayatta kalma elbisesiyle yüzün
  • El değmemiş Laponya doğal manzarasının tadını çıkarın
Tam açıklama
Günlük şehir hayatının koşuşturmalarını unutun ve dinlendirici bir akşam yürüyüşü ve gölde yüzmek için ormana gidin. Bilgilendirici İngilizce konuşan rehberinize katılın ve en güzel zamanlarında Fin vahşi doğasını keşfederken yerel güneşin tadını çıkarın – yazın ortasında güneşin batmadığı zamanlarda.

Derin temiz bir nefes alın ve Lappish ormanın kalbine dolaşırken ormanın parfümünün buğulu karışımının kokusunu alın. Güzel sakin bir göle ulaşın ve gölün yüzeyinde huzur içinde yüzerken serin ve ıslanmanızı önleyen dalgalı bir elbise giyin. Kuzey Kutbu güneşinin gece ışınlarının içine girin.

Göl kıyısında biraz sıcak içeceklerin ve zencefilli çöreklerin tadını çıkarın. Plaja yaslanan yumuşak dalgaları dinleyin ve yazın neredeyse hiç Finlandiya’nın kuzeyindeki bölgelere hiç girmeyen altın güneşe hayran kalın.

Neler dahil?
  • Teslim alın ve konaklamanıza bırakın (Rovaniemi şehir merkezine 10 km’lik bir yarıçap içinde)
  • İngilizce Rehber
  • Kutup Yüzer Elbise
  • Sıcak içecekler ve zencefilli kurabiye

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *