24/7 İletişim +905437872917

Scotch Whisky Deneyimi: Rehberli Tur ve Viski Tadımı

Dünyanın En Büyük Scotch Whisky Koleksiyonunda rehberli bir turun yanı sıra bir Scotch viski ya da alkolsüz bir içecek tadımı ve tadın tadını çıkarın. Viski fıçısı araba sürüşünde bir gezintiye çık, Scotch viski tarihini öğren ve kendi tatma bardağını…

Scotch Whisky Deneyimi: Rehberli Tur ve Viski Tadımı

Öne çıkanlar
  • Bir viski varil Scotch viski üretimine binmek atın
  • Scotch Whisky’deki aromaları keşfedin
  • Dünyanın en büyük Scotch viski koleksiyonunda özel bir deneyim deneyimi yaşayın
Tam açıklama
Bu rehberli viski turu, İskoçya’nın en ünlü ürününün hikayesini anlatıyor. Bu turların öne çıkan özelliği, neredeyse 3.500 ayrı şişeyi kapsayan, dünyanın en büyük Scotch viski koleksiyonu olan Diageo Claive Vidiz Scotch Whisky Koleksiyonu.

Bu tur, konukları Scotch viski üretim ve olgunlaşma sürecinde geçiren Whisky varil araba yolculuğu ile başlar. Bunu, Scotch viski aromalarına giriş de dahil olmak üzere, duyusal bir İskoçya yolculuğu izler.

Daha sonra, dünyanın en büyük Scotch Whisky koleksiyonunu görüntülerken özel bir Scotch viski takdirinin tadını çıkarın (18 yaşından küçük misafirlere İskoç alkolsüz bir içecek olan Irn Bru verilecektir). Kristal bir tatma camının armağanı bu tura dahildir.

Altın tur seçeneğini tercih ederseniz, tam rehberli bir turun tadını çıkardıktan sonra, güzel McIntyre Gallery’de dinlenirken 4 bölgesel bekar maltını karşılaştırır ve karşılaştırırsınız. Tecrübeli rehberlerin desteğiyle ve tatma notlarıyla birlikte, gerçek bir uzman olduğunu bilmeniz ve mükemmel dramınızı bulmak için bölgeleri karşılaştırmanız mümkün olacak.

Neler dahil?
  • 20 farklı dilde sesli rehberlerle tam rehberli İngilizce turu
  • 1 viski tadımı veya meşrubat seçeneği
  • 18 yaşından büyük ziyaretçiler için kristal tadımlık cam hediye
  • 4 adet tek malt Scotch viski tadımı tepsisi (sadece Gold Tour seçeneğiyle kullanılabilir)

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *