24/7 İletişim +905437872917

Şehir Keşif Oyunu: Belem’in Gizli Taşları

Belem’deki bu geleneksel olmayan geziye çıkın. Tur rehberi yok. Harita yok. Sabit zaman yok. Bu eşsiz keşif oyununda bilmeceleri çözerken ve hikayeleri ve yerel önerileri açarken gizli mücevherleri keşfederken şehri keşfedeceksiniz.

Şehir Keşif Oyunu: Belem’in Gizli Taşları

Öne çıkanlar
  • Belem’in sırlarını ve gizli mücevherlerini keşfedin
  • Web uygulaması aracılığıyla etkileşimli ve kendi kendine rehberli oyun deneyiminin keyfini çıkarın
  • Sizi şehir genelinde bir maceraya götüren telefonunuzdaki bilmeceleri çözün
  • Anıtları ve yer işaretlerini yeni bir ışıkta görün ve az bilinen yerleri keşfedin
  • Belem’in tarihi hakkında bilgi edinin ve çözdüğünüz her bilmece için yerel önerilerin kilidini açın.
Tam açıklama
Bu özgün interaktif oyun deneyimi ile daha önce hiç olmadığı kadar Belem’i keşfedin. Cep telefonunu kullanarak mücadelen Rua de Belem’in Rua da Junqueira olduğu Alfonso de Albuquerque bahçelerinin köşesinde başlayacak. Sadece e-posta bağlantınızı açın, maceranız başlayacak.

9 ipucunu çözerken Belem’i keşfe çıkın, her bir doğru cevap sizi bir sonraki yere götürecek. Meydan okumayı sürdürürken, şehrin tarihi ve yerel kültür hakkında eğlenceli gerçeklerle ilgili daha fazla bilgi edinin. Yardıma ihtiyacınız varsa, ipuçlarını çözmenize yardımcı olacak ipuçlarını isteyin.

Belem’in gizli mücevherlerini, maceracı tarihini ve lezzetli tatlıları keşfedin. Bilmecelerimizi çözerken, çok az sayıda yerlinin bildiği hikayelerin kilidini açacaksınız. Bu keşif oyunu düz görünüşte saklanan sırları ve güzel yerel noktaları görmenizi sağlar – size popüler mekanların farklı bir yanını gösterecektir.

Şehri yaşamak için eğlenceli bir yol arıyorsanız, o zaman bu gerçekten eşsiz bir fırsat.

Neler dahil?
  • Akıllı telefonunuzda oynanan bir web uygulaması oyunu (yaklaşık 2 MB veri gerekir)
Kimler için uygun değil
  • Hareket engeline sahip kişiler

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *