24/7 İletişim +905437872917

Snagov Manastırı ve Mogosoaia Sarayı: Yarım Gün Turu

Bükreş’ten yarım günlük bir yolculuğun tadını çıkarın ve Romanya’nın en büyüleyici 2 cazibe merkezini keşfedin. Çarpıcı Mogosoaia Sarayı’nın eşsiz mimari tarzına hayran kalın, sonra güzel Snagov Manastırı’nda Drakula’nın son dinlenme yerini keşfedin.

Snagov Manastırı ve Mogosoaia Sarayı: Yarım Gün Turu

Öne çıkanlar
  • Güzel Magosoaia Sarayı’nı ziyaret edin ve eşsiz mimari tarzına hayran kalın
  • Mogosoaia Sarayı içinde büyüleyici Brancoveanu Sanat Müzesi’ni gezin
  • Muhteşem Snagov Manastırı’nı keşfedin ve Drakula’nın sözde türbesini bulun
Tam açıklama
Bükreş’ten geçen yarım günlük harika bir turun tadını çıkarın ve Romanya’nın en büyüleyici 2 mekanını ziyaret edin.

Tura doğrudan otelinizde başlayın; rehberiniz ve şoförünüz tarafından nerede alınacaksınız. Turdaki ilk durak, çarpıcı Mogosoaia Sarayı’na kısa bir sürüşün keyfini çıkarın. 17. yüzyılın sonunda, Rönesans Rönesansı tarzı ya da alternatif olarak Brâncovenesc tarzı olarak bilinen bina arasında inşa edilen saray, Venedik ve Osmanlı mimari ve süsleme unsurlarının eşsiz bir kombinasyonunu içermektedir. Gheorghe Bibescu Şapeli, St. George Kilisesi ve Mogosoaia seraları da dahil olmak üzere güzel sarayı ve çevresini keşfedin.

Turuna, Snagov Gölü’nün kuzey kısmındaki bir adada bulunan önemli bir ortaçağ anıtı olan muhteşem Snagov Manastırı’na kısa bir sürüşle devam edin. Manastırın çarpıcı iç mekanını keşfedin ve uluslararası literatürde Drakula adıyla tanınan Vlad Tepes’in iddia edilen son dinlenme yerini bulun.

Neler dahil?
  • Bükreş’ten araba veya minibüs ile gidiş-dönüş taşımacılığı
  • Lisanslı sürücü
  • Profesyonel rehber
  • Giriş bedeli
Hariç olanlar
  • Öğle yemeği

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *