24/7 İletişim +905437872917

Sofya Graffiti Turu

Çevrenizdeki grafiti ne anlama geldiğini hiç merak ettiniz mi? Onları nasıl okuyabilirim? Grafiti ve sokak sanatı arasındaki fark nedir? Sofya’daki en iyi kentsel sanat nerede? Cevapları bulmakta zorlanıyorsanız, bu turu ayırtın ve öğrenin.

Sofya Graffiti Turu

Öne çıkanlar
  • Geleneksel gezilere ara verin
  • Yerel bir gözüyle Sofya’yı yaşayın
  • Sofya’nın gelişen sokak sanatı sahnesini keşfedin
Tam açıklama
Zorlu turist yolundan sapmak ve şehrin sokak sanatı sahnesini keşfetmek için Sofya sokaklarında rehberinizi takip edin. 2,5 saatlik sıradışı yürüyüş turu sizi büyük turist kalabalığından uzak tutar ve renkli duvar resimlerinden aceleyle püskürtülen etiketlere kadar her şeye samimi bir görünüm sunar. Çoğu rehberin şahsen tanıdığı, Bulgaristan’ın en ünlü sokak sanatçıları hakkında fikir edinin.

Küçük bir grafiti atölyesinde yer alın ve kendi etiketlerinizi nasıl yapacağınızı öğrenin. Her köşede, öğrenmesi zaman alan herkesi şaşırtacak şeyler var. Gelin ve yerellerin gözünden öğrenin.

Neler dahil?
  • Kişisel bir etiket oluşturma atölyesi
Hariç olanlar
  • Yiyecek ve içecekler

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *