24/7 İletişim +905437872917

Sofya: Lofça, Devetaki Mağarası ve Krushuna Şelalesi Turu

Lovech, Devetàshka Mağarası ve Krushuna Şelaleleri’ne bir günlük turla Sofya’nın karmaşasından bir mola verin. Kırsal bölgenin peyzajı, tarihi ve kültürü hakkında derinlemesine bilgi sağlayan profesyonel bir rehberle keşfedeceksiniz.

Sofya: Lofça, Devetaki Mağarası ve Krushuna Şelalesi Turu

Öne çıkanlar
  • Bulgaristan’daki en eski şehirlerden birinde yürüyün
  • Pitoresk Devetashka Mağarasını ziyaret edin
  • Ülkenin en büyük basamaklarından biri olan Krushuna Şelalelerini yaşayın
Tam açıklama
Turunuz, Sofya’daki otel / konaklama yerlerinden alındığında başlar. Yaklaşık 2 saatlik bir sürüşten sonra Lovech’e ulaşacaksınız. Oradan şehrin eski bölgesini keşfetmeye başlayacaksınız.

Küçük Arnavut kaldırımlı sokaklarda yürüyecek, 14. yüzyıldan kalma tipik evlere hayran kalacaksınız. Daha sonra Hisarya Kalesi’ne doğru yürüyüşe devam etmeden önce Vassil Levski Müzesi’ne ayrıntılı bir gezi yapacaksınız. Şehre dikkat edeceğiniz son site, Usta Kolio Ficheto tarafından yaptırılan Bulgar mimarisinin şaheseri olan ünlü Kapalı Köprü.

Köprüden sonra, bir sonraki durağınız Devetashka Mağarası’na arabayla 20 dakika mesafede seyahatinize devam edeceksiniz. Bir kez orada muhteşem mağarada dolaşmak için biraz zamanınız olacak ve Krushuna Şelaleleri’ne (Devetashka Mağarası’na arabayla 20 dakikalık mesafede) devam edeceksiniz. Orada, güzel ormanlarda ve bu mavi şelalenin bu güzel çağlayanını oluşturan dere boyunca yürüyüş yapabileceğiniz eşsiz bir doğa harikasını keşfedeceksiniz. Bu şelale ziyaretinin ardından, turunuz başlangıç noktanızda sona erecek.

Neler dahil?
  • Otelden alma ve bırakma
  • Giriş bedeli
  • Profesyonel rehber
Hariç olanlar
  • Yiyecek ve içecekler
  • Teşekkürler

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *