24/7 İletişim +905437872917

Tur Dublin zirveler ve Gizli Corners Yürüyüş

Dublin’in vurgular ve gizli köşelerinde 2 saatlik yürüyüş turu, ve tarihin yüzyıllar keşfedin. Highlights General Post Office, İtalyan Mahallesi, Temple Bar, Trinity ve diğer pek çok heyecan verici yerleri bulunmaktadır.

Tur Dublin zirveler ve Gizli Corners Yürüyüş

Öne çıkanlar
  • Dublin’in gizli köşelerini keşfedin
  • Dublin’in 2.000 yıllık tarihi hakkında bilgi edinin
  • Dublin’in en eski üniversitesini, Trinity College’ı keşfedin
Tam açıklama
Bu 2 saatlik Dublin golleri yürüyüş turu tarihinin yüzyıllar boyunca bir yolculuk sürer ve genellikle ziyaretçiler özledim şehrin gizli mücevherler çok ortaya çıkarır. O’Connell Street’in itibaren rehberiniz size 1916 yılında Paskalya yükselen liderlerinin geçici karargah olarak kullanılan bu tür General Post Office gibi Dublin simgeleri, gösterecektir.

Bu tur, tarihi Dublin kuzey ve güney merkez alanlarının kalbinden sizi ve tanınmış siteler ve sık sık ziyaretçiler tarafından kaçırılan bazı gizli mücevherler ve sürprizler hem bir deneyim verecektir.

General Post Office olacaktır dahildir; devrimci bir geçmişin sahne. Christ Church Cathedral etrafında Henry Street, Liffey Nehri’ne, Temple Bar kültürel çeyrek ve eski Viking ve ortaçağ alanı kalabalık alır. Dublin Kalesi ve diğer ilginç yerler arasında Trinity College 18. yüzyıl ihtişamı göz atın. Sen geniş kapsamlı tarih ve büyük hikayeler dolu bir şehir zenginleştirilmiş uzak gelecek.

Rehberiniz Dublin ziyaret artırmaya yardımcı olmak için aklınıza gelebilecek tüm sorulara cevap taraftan olacaktır. Ayrıca gezerken unutulmaz ve eşsiz fotoğraf çekmek için bir şans olacaktır. Ve ekstra bir bonus olarak, bilet Kilise Bar and Café (Harika restore erken 18. yüzyıl kilise) indirim için hakkı olacaktır.

Neler dahil?
  • Yürüyüş turu
  • National Wax Müzesi’nde ve Beshoff Bros Fish & Chip mağazasında indirimler
  • 2. tur için ücretsiz ziyaretçi haritası ve 2 EUR indirim
Hariç olanlar
  • Yemekler ve içecekler

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *