24/7 İletişim +905437872917

Viyana: İşkence Müzesi’ne Giriş Bileti

Viyana’daki İşkence Müzesi’nde dolaşırken, işkencenin tarihsel gerçekleri arasında eğitici bir yolculuk yapın. Günümüzdeki işkence hakkında daha fazla bilgi edinmek için Uluslararası Af Örgütü’nün “Bugün İşkence” özel sergisini ziyaret edin.

Viyana: İşkence Müzesi’ne Giriş Bileti

Öne çıkanlar
  • Bu eğitim müzesinde işkence tarihini yaşayın
  • Yüzyıllar boyunca kullanılan farklı yöntemler hakkında bilgi edinin
  • Uluslararası Af Örgütü tarafından “Bugün İşkence” konulu özel sergiyi keşfedin
Tam açıklama
Viyana’daki İşkence Müzesi’nde büyüleyici ve rahatsız edici tarih ve eskiden ilk modern zamanlara kadar fiziksel cezanın gelişmesine dalın. İyi belgelenmiş tarihi işkence yöntemlerine dayanan ve orijinal metinleri akademik metinlerin yanı sıra duvar halıları ve resimlerin katılımıyla genişletilen İşkence Tarihi sergisini keşfedin.

Müzenin kalıcı sergilerinde tarih boyunca farklı işkence uygulamaları hakkında daha fazla bilgi edinmenin yanı sıra Uluslararası Af Örgütü tarafından “Bugün İşkence” konulu özel bir sergi keşfedin.

Müzenin organizatörleri işkenceye şiddetle karşı çıkıyor. Bu nedenle, işkence, icra ve ceza araçlarını sergilemenin amacı, bir uyarı olarak hareket etmektir. Bu amaç doğrultusunda, bu müzenin küratörleri, sergiyi olabildiğince eğitici ve eğlenceli hale getirmek için çaba harcadılar.

Neler dahil?
  • İşkence Müzesi’ne giriş bileti

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *