24/7 İletişim +90 546 656 35 88

Viyana: MAK Müzesi’ne Giriş Bileti

Viyana’daki Ringstraße’deki bu ünlü büyük müze binasında, 1900’lerde Viyana’nın büyüleyici dönemini keşfedin. Değerli sanatçıların Art Nouveau şaheserlerine hayret edin ve düzenlenen tüm özel sergilere ücretsiz giriş hakkı kazanın.

Viyana: MAK Müzesi’ne Giriş Bileti

Öne çıkanlar
  • Gustav Klimt’in Stoclet Frizine ilişkin anıtsal eserine hayran kalın
  • Wiener Werkstätte’nin eşsiz sanat eserlerini yaşayın
  • MAK’ın tüm özel sergilerine ücretsiz girişin keyfini çıkarın
  • Binaların büyüleyici mimarisini keşfedin
Tam açıklama
Uygulamalı Sanatlar Müzesi olarak da bilinen ünlü MAK Müzesi’ne giriş bileti ile Viyana Modernizminin başyapıtlarını keşfedin.

Sergi alanının büyük bir kısmı 1900 civarında Viyana’da çalışan sanatçılara adanmıştır. Gustav Klimt, Josef Hoffmann ve Otto Wagner’in çalışmaları dahil olmak üzere Viyana Modernist tarihinin birçok politik ve sosyal yönünü yansıtan kalıcı koleksiyonu keşfetmenin keyfini çıkarın.

1 milyondan fazla nesneyi barındıran ve kuşkusuz dünyadaki türünün en önemli müzelerinden biri olan binanın inanılmaz mimarisiyle şaşırmış olun. Viyana’daysanız kaçırılmaması gereken bir deneyim.

Neler dahil?
  • Kalıcı ve geçici sergiler için giriş bileti

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *