24/7 İletişim +905437872917

Wicklow Tarihi Gaol: 1 Saatlik Tur

Bu büyüleyici turla tarihe hayat verin ve Wicklow Jail’in karanlık sırlarını keşfedin. Müzede gezindikçe, 18. yüzyıl mahkumlarının İrlanda tarihinin çalkantılı bir döneminde yaşadığı gibi hapishane hayatını tecrübe edin.

Wicklow Tarihi Gaol: 1 Saatlik Tur

Öne çıkanlar
  • 18. yüzyıla ait mahkumların yaşadığı gibi hapishane yaşantısını yaşayın
  • İrlanda tarihinin en çalkantılı yüzyıllarından iki tanesini hayata geçirin
  • Mahkumların temel eğitimi nasıl aldıklarını öğrenin
  • Wicklow Town’da bir atmosferik hapishane müzesi deneyimine adım atın
Tam açıklama
Zamanında bir yolculuğa çıkın ve Wicklow Jail’de 18’inci yüzyıl mahkumlarına tahammül edeceği için hapishane hayatını yaşayın. Matron veya jailer tarafından karşılandıktan sonra, bu büyüleyici müzenin kısmi rehberli turuna başlamak için Cehennemin Kapıları’ndan geçin.

Dar bir sarmal merdivenden aşağı inildikten sonra, Wicklow’da tutulan mahkumların sayısı, işledikleri suçlar ve tutuklular üzerinde işkence yöntemleri de dahil olmak üzere rehberinizden karanlık tarihini keşfedin. Wicklow’da bulunan ünlü mahkumların büyüleyici hikayelerini ve idamlarındaki infazları dinleyin!

Hapishaneden geçerken, omurganızda bir titreme hissedin ve kılavuzunuzu, paranormal aktivitelerin hesaplarıyla ilgili olarak isteyin. Videoların, hologramların ve canlı mankenlerin yardımıyla, mahkumların deneyimlerini hayata geçirin. Genç mahkumlar için, müzenin etrafında gezerken, turunuzun sonunda kontrol edilebilecek eğlenceli bir sınav var. Tur boyunca iyi bir davranış sergilediyseniz, jailer, özel bir yayın formu almak için yeterince şanslı olup olmadığınızı belirleyecek!

Neler dahil?
  • Müze giriş ücretleri
Hariç olanlar
  • Yemekler ve içecekler

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *