24/7 İletişim +905437872917

Çanakkale Araç Kiralama

arac-kirala
fiat-egea

Fiat Egea marka aracımız ekonomik kategoride yer almaktadır. Manuel vites ve benzinli bu aracımızı Çanakkale il sınırları içerisinde ve şehirler arası kullanım için kiralayabilirsiniz. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık kiralamaya uygundur.

Peugeot 301 marka aracımız ekonomik kategoride yer almaktadır. Manuel vites ve dizel bu aracımızı Çanakkale il sınırları içerisinde ve şehirler arası kullanım için kiralayabilirsiniz. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık kiralamaya uygundur.

citroen-c-elysee

Citroen C Elysee marka aracımız ekonomik kategoride yer almaktadır. Manuel vites ve benzinli bu aracımızı Çanakkale il sınırları içerisinde ve şehirler arası kullanım için kiralayabilirsiniz. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık kiralamaya uygundur.

ford-focus

Ford Focus marka aracımız lüks kategoride yer almaktadır. Otomatik vites ve dizel bu aracımızı Çanakkale il sınırları içerisinde ve şehirler arası kullanım için kiralayabilirsiniz. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık kiralamaya uygundur.

skoda-superb

Skoda Superb marka aracımız lüks kategoride yer almaktadır. Otomatik vites ve dizel aracımızı Çanakkale il sınırları içerisinde ve şehirler arası için kiralayabilirsiniz. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık kiralamaya uygundur.

audi-a3

Audi A3 marka aracımız lüks kategoride yer almaktadır. Otomatik vites ve dizel bu aracımızı Çanakkale il sınırları içerisinde ve şehirler arası kullanım için kiralayabilirsiniz. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık kiralamaya uygundur.

ford-kuga

Ford Kuga marka aracımız suv ve ticari kategoride yer almaktadır. Manuel vites ve dizel bu aracımızı Çanakkale il sınırları içerisinde ve şehirler arası kullanım için kiralayabilirsiniz. Aile ve arazi kullanımına uygundur. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık kiralamaya uygundur.

dacia-lodgy

Dacia Lodgy 5 marka aracımız suv ve ticari kategoride yer almaktadır. Manuel vites ve dizel bu aracımızı Çanakkale il sınırları içerisinde ve şehirler arası kullanım için kiralayabilirsiniz. Aile ve arazi kullanımına uygundur. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık kiralamaya uygundur.

seat-arona

Seat Arona marka aracımız suv ve ticari kategoride yer almaktadır. Manuel vites ve dizel bu aracımızı Çanakkale il sınırları içerisinde ve şehirler arası kullanım için kiralayabilirsiniz. Aile ve arazi kullanımına uygundur. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık kiralamaya uygundur.

TRANSFER ARAÇLARI

vito

Mercedes Vito vb araçlarımız 8+1 yolcu kapasitelidir. Transfer ve turizm taşımacılığı için uygundur. Koltuklu araçlarımız haricinde VIP tasarım araçlarımız da bulunmaktadır. Şoförsüz olarak kiraya verilmemektedir.

sprinter

Mercedes Sprinter vb araçlarımız 16+1 yolcu kapasitelidir. D2 yetki belgeli minibüslerimiz, Transfer ve turizm taşımacılığı için uygundur. Şoförsüz olarak kiraya verilmemektedir.

otokar-sultan

Otokar Sultan vb araçlarımız 27+1 yolcu kapasitelidir. D2 yetki belgeli midibüslerimiz, Transfer ve turizm taşımacılığı için uygundur. Şoförsüz olarak kiraya verilmemektedir.

travego

Mercedes Travego vb araçlarımız 46+1 yolcu kapasitelidir. D2 yetki belgeli otobüslerimiz, Transfer ve turizm taşımacılığı için uygundur. Şoförsüz olarak kiraya verilmemektedir.