24/7 İletişim +905437872917

3 saatlik Oryantasyon Buda ve Zararlı Yürüyüş Turu

ikiz şehirler düşük maliyetli yürüyüş turu Budapeşte’nin otantik yerler yaşayın. Budapeşte hakkında tutkulu yerel bir rehber, Macar sermayenin geçmiş, şimdiki ve gelecek hakkında bilgi edinin.

3 saatlik Oryantasyon Buda ve Zararlı Yürüyüş Turu

Öne çıkanlar
  • ikiz şehirler içeriden bir görünüm yaşayın
  • Budapeşte tarihi ve çağdaş kültürü hakkında bilgi edinin
  • Kraliyet Sarayı, Buda Kalesi, Tuna Promenade olarak Buda ve Peşte ana manzaraları ziyaret
Tam açıklama
tüm en güzel manzarası ve şehrin sunduğu manzaraları alarak, Buda ve Peşte ikiz şehirler 3 saatlik bir yürüyüş turu keyfini çıkarın. Yolda aklınıza gelebilecek tüm sorulara cevap verecektir yerel bir rehber bir içeriden bakış açısı elde edersiniz.

Budapeşte yerel kültürünü keşfetmek ve şaşırtıcı kentin tarihi güzelliklerini örnek. yürüyüş turu Aziz Stephen Bazilikası, Szechenyi Meydanı, Zincir Köprüsü ve Buda Kalesi, yanı sıra Kraliyet Sarayı gibi manzaraları kapsar.

Rehberiniz size çok kişiselleştirilmiş ziyaret verecektir. Kentin uzun ve genellikle çalkantılı tarihinin yanı sıra, çağdaş kültürü hakkında bilgi edinin. yaşlı ve genç turistler de dahil olmak üzere, her çeşit gezgin için mükemmel, bu enerji dolu şehri yaşamak için harika bir yoldur.

Neler dahil?
  • Tur
  • Kılavuz

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *