24/7 İletişim +905437872917
4 Saatlik Tur İçeren Özel Prag Havaalanı Transferi

4 Saatlik Tur İçeren Özel Prag Havaalanı Transferi

Genel Bakış:

Yeni bir şehre varır varmaz yol bulma stresinden kurtulun. Prag Havaalanı’ndan transfer rezervasyonu yaptırın ve klimalı bir aracın konforunda, ücretsiz turist haritaları ve 4 saatlik ücretsiz tur kuponu sağlayan bir yolculukla 30 dakikada şehre varın.

Açıklama:

Klimalı yeni bir aracın konforunda, Prag Václav Havel Havaalanı’ndan şehir merkezine şoförlü özel transfer sayesinde toplu taşıma ve taksi sırası bekleme derdinden kurtulun.

Aracınızın sürücüsü sizi Gelen Yolcu Salonu’nda karşılayacak. Rötarlar konusunda endişelenmeyin, sürücü sizi almadan gitmeyecek! Üzerinde adınız yazan turuncu bir pankart ile karşılanacaksınız ve bagajınız arabaya taşınacak. Bundan sonra, arkanıza yaslanın ve rahatlayın, göz açıp kapayana kadar otelinizde olacaksınız!

Hediye olarak ücretsiz turist haritaları ve yine ücretsiz 4 saatlik tur kuponu alacaksınız. Bu şekilde, varır varmaz şehri tanımaya başlayabilirsiniz.

Dahil Olanlar:

• İngilizce konuşan şoför
• Haritalar
• 4 saatlik ücretsiz Prag turu kuponu

Aklınızda Bulunsun:

Farklı fiyatlarda 3 seçenek vardır: toplu servis hizmeti, özel transfer ve lüks limuzin.

Aktivite Özellikleri:

Prag Václav Havel Havaalanı’ndan Prag’a klimalı yeni bir araçla hızlı ve rahat transfer

İngilizce konuşan, deneyimli şoförler sayesinde trafikten ve yeni bir şehrin getireceği kafa karışıklığından kurtulun

Ücretsiz turist haritaları ve 4 saatlik ücretsiz Prag turu kuponu alın

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *