24/7 İletişim +905437872917
72 Saatlik İndi-Bindi Otobüs Turu ve Alkatraz Bileti

72 Saatlik İndi-Bindi Otobüs Turu ve Alkatraz Bileti

Genel Bakış

72 saatlik biletinizin en güzel kullanım şekli olan indi-bindi 3 döngü turu ile görmek istediğiniz yerlere gidin. 3 döngü turu, Golden Gate Köprüsü, Golden Gate Parkı ve Sausalito’ya ek olarak Alkatraz hapishanesi ziyaret biletlerini de kapsamaktadır.
Tek makul fiyat ile bu masalsı şehrin şaşırtıcı sayıdaki güzel manzaralarını görebileceksiniz – 3 indi-bindi otobüs döngü turu seferi, özel bir gece turu ve kendi kendinizi yönlendirebileceğiniz sesli rehber sistemi eşliğinde ünlü hapishane turunun tadını çıkarabilmeniz için kötü şöhretli Alkatraz adasına biletler.

Alkatraz için sesli rehber sistemi çeşitli dillerde mevcuttur, fakat bin-git seferlerinde sadece İngilizce bulunmaktadır.

Her manzarayı görebileceğiniz üstü açık iki katlı otobüsler ve her birinde tüm bilgileri edinebileceğiniz bir rehber. Rotaları birleştirerek şehrin en ünlü noktalarını ziyaret edebilir ve 72 saatlik rahat bir zaman diliminde favori mekanlarınızı tekrar ziyaret edebilirsiniz.

Şehir İçi Döngü Turuna dahil olan önemli noktalar: Fisherman’s Wharf, Barbary Kumsalı, Mali Bölge, Feribot Servisi Binası, Market’in Güneyi, Belediye Binası, Union Meydanı, Çin Kasabası, Kuzey Sahili, Lombard Sokağı, ve Pier 39.

Golden Gate Köprüsü & Sausalito Döngü Turuna dahil olan önemli noktalar: Güzel Sanatlar Sarayı, Golden Gate Köprüsü, San Francisco ufuk çizgisi ve Alkatraz’ın harika resimlerini çekebileceğiniz Kuzey Vista Zirvesi, Sausalito, Presidio Ulusal Parkı, ve Pasifik Tepeleri. Sausalito’da da bir çok ilgi çekici yer mevcuttur.

Golden Gate Parkı Döngü Turuna dahil olan önemli noktalar: Union Meydanı, St. Mary Katedrali, Japon Kasabası, Alamo Meydanı, Golden Gate Parkı, Haight-Ashbury bölgesi, ve Yurttaşlık Merkezi. Park, Japon Çay Bahçeleri ve yeni bir gök evi, akvaryum ve ulusal tarih müze kompleksini içermektedir.

90-dakikalık Gece Turu, diğer rotalardaki birçok ilgi çekici yeri tamamen yeni bir bakış açısı ile kapsar. İndi-Bindi şeklinde olmamakla beraber tüm yıl boyunca seferler Fisherman’s Wharf’tan saat 18:00’de başlar. Yaz aylarında ek olarak 19:00 seferleri de mevcuttur.

Dahil Olanlar

  • 3 şehir döngü turunda 72 saatlik indi-bindi ayrıcalığı
  • Özel gece turu
  • Her otobüste canlı İngilizce anlatım
  • Alkatraz Adası için bilet

Dahil Olmayanlar

  • Bahşişler

Buluşma noktası

Turlar Beach ve Jefferson sokakları arasındaki 2800 Leavonworth Sokağı Fisherman’s Wharf’taki CitySightseeing ofisinden kalkmaktadır. Golden Gate Köprüsü turu Union Meydanı’ndaki Macy’nin önünden kalkar. Fakat Gece Turu haricinde, belirlenmiş her durakta otobüslere binebilir veya otobüslerden inebilirsiniz.

Aklınızda Bulunsun

Turlar 25 Aralık’ta yapılmamaktadır.

Alkatraz turu için: Alkatraz turunun kalkış saati, turun ilk günü saat 09:00 ile 10:00 arasında biletlerinizi aldıktan sonra belirlenecektir. Kalkış saatiniz ayarlandıktan sonra kesindir ve değiştirilemez. Eğer saat 09:00 ile 10:00 arasında biletlerinizi alamazsanız, biletleriniz iptal olacak ve para iadesi yapılamayacaktır.

Rezervasyon yaparken katılımcıların ad ve soyadları belirtilmelidir. Aksi taktirde, Alkatraz biletleri verilmeyecek veya turun bu kısmı için geri ödeme yapılmayacaktır.

Alcatraz biletinin üzerinde yazan ücret 30 USD’dir.

Tur Programı:
Şehir Merkezi Turu – 9:00-16:00 ; yaz aylarında her 15-20 dakikada bir, kış aylarında her 30 dakikada bir
Golden Gate Köprüsü ve Sausalito – 10:00-17:00 ; saat başı
Golden Gate Park Turu – 10:00-16:00 ; yaz aylarında saat başı, kış aylarında 2 saatte bir
Gece Turu – yıl boyunca saat 18:00’de; yaz aylarında ek seferler eklenir
Muir Ormanları Turu – 9:00-14:45 ; saat başı

Aktivite Özellikleri

  • 3 şehir döngü turu kapsamında CitySightseeing otobüsleri ile indi-bindi seferleri ve tayin edilmiş durma noktaları
  • Özel 90-dakika gece turu ile şehri gece yaşayın
  • Golden Gate Köprüsü ve Japon Çay Bahçelerini görün
  • Alkatraz’ı ziyaret edin ve kötü şöhretli hapishane adasını keşfedin

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *