24/7 İletişim +905437872917
alabalık vadisi

Alabalık Vadisi Tanıtımı

Alabalık Vadisi, Antalya’nın Manavgat ilçesine 25 km mesafede yer alıyor. Oymapınar Gölü’ne giden yol üzerinden İbradı’ya ulaşırsanız, muhteşem bir manzarayla sizleri karşılayan Alabalık Vadisi’ni görebilirsiniz. Ayrıca Cevizli’den 7 km’lik asfalt yolu takip ederek de bu eşsiz vadiye ulaşabilirsiniz.

Alabalık Vadisi Tanıtımı

Alabalık Vadisi’nin en önemli özelliklerinden biri, Manavgat Nehri’ni besleyen önemli kaynaklardan birinin, bu vadi içerisinde yer alan mağaradan çıkıyor olması. Yemyeşil ormanların içerisinden geçerek, keyifli bir doğa yürüyüşü gerçekleştirebilirsiniz Alabalık Vadisi’nde. Dilerseniz oltanızı kapıp, derede balık da tutabilirsiniz.

Daha çok trekking için tercih edilen Alabalık Vadisi, doğal dokusu ve muazzam manzarası ile ülkemizin yegane güzelliklerinden biri. Yolunuz bir gün Manavgat’a düştüğünde, Alabalık Vadisi’nde keyifli bir yürüyüş yapmadan gezinizi sonlandırmayın deriz. Yalnız, sırt çantanızın içerisinde muhakkak kumanya bulunsun. Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *